Depremzedelere destek için "DEPREM" yaz "1866"'ya gönder

Deprem vergisi adı altında her yıl milyarlarca lira vergi toplanırken hala halktan para bekleniyor.
"Ordan alıp ora verme" durumu söz konusu olduğu için böyle. Halk yine gönüllü olarak yardım edebilmesi için altyapı gerek. Önemli olan yurttaşlarimiza zarar gelmesin, rezillik cekmesinler.

Siz sağ olun hocam, haberdar ettiysem ne mutlu bana.
Aynen benimde haberim oldu sayenizde, güzel bir işe aracı oldunuz. Çok teşekkür ederim.

Millete hayrı dokunmayıp, dokunanlarada dalga geçenler var ya hayatı boyunca başarısızlıklarını böyle millete yıkan anasının evinden dışarı çıkamayan klavye delikanlısı yalama tipler hepsi. Kimsenin ne dediğini umursamayın verdiğiniz veya yaptığınız tüm iyilikler yerinde veya zamanında mükafatını bulur yaptığınız hiçbir iyilik boşa gitmez. Bu iyiliği yapacak kadar koca bir kalbiniz olsun diğerleri gibi KOCAMAN hiçe çalışan ağzınız olacağına. Buradan güzel kalbi ile bağış yapan tüm arkadaşlara kendim adına teşekkür ediyorum insanlıklarını kaybetmedikleri için. Bağış yapanlara/teşvik edenlere birde beğenmedim/gülücük atyıorlar 3 kuruşluk böbreği olmayan tenekeler yemin ederim.

Son düzenleme:
Fotoğraftaki gibi göndererek 20TL tutarında yardım edebilirsiniz. Faturanızdan/Bakiyenizden tahsil edilir.

Ayrıca yaşadığım yerde yardım toplanıyor. Sizin de yaşadığınız yerde toplanıyordur, yardım edebilirsiniz.

Afad site:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230206-194350_Mesajlar.png
    Screenshot_20230206-194350_Mesajlar.png
    65,2 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG-20230206-WA0006.jpg
    IMG-20230206-WA0006.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraftaki gibi göndererek 20TL tutarında yardım edebilirsiniz. Faturanızdan/Bakiyenizden tahsil edilir.

Ayrıca yaşadığım yerde yardım toplanıyor. Sizin de yaşadığınız yerde toplanıyordur, yardım edebilirsiniz.

Afad site:

Yaptığınız bağış için çok teşekkür ederim hocam. 🙏

Geri
Yukarı