Hediye Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyun veya oyunlar hediye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende 150 TL'lik bağışta bulundum fakat oyun istemiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20230210_092612.jpg
    IMG_20230210_092612.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 45
Allah yardımlarımızı kabul etsin dostlarım. Az çok demeden herkesin bir şeyler yaptığını görmek, geçirdiğimiz bu kötü günlerde umut aşılıyor bana.

Dosya Ekleri

• IMG_20230210_102812.jpg
    IMG_20230210_102812.jpg
    150,2 KB · Görüntüleme: 41
Bu tarz konulara izin verilmemeli. Kimsenin duyguları böyle oynanmayı hak etmiyor. Konu sahibi de yardım yapacaksan, Ahbap veya Afad’a gönder böyle saçma şovlara gerek yok. İnsanlar canlarının derdinde! Böyle günlerde bu tarz içerik görünce sinirleniyorum, git yardım kolisi topla veya resmi yardım yap, 50 liralık Steam çekinin kime faydası var dalga geçer gibi?
Arkadaş çekilişe depremzedelere yardım etme koşulu ile katılma şartı eklemiş. Bu ne demek söyleyeyim mi, belki de başkalarının 5-10 lira da olsa yardım etmelerıne vesile olmak demek. Neyin duyarı bu? Belki de o arkadaşın göndereceği 50 lira katlanacak, nerden biliyorsun?

Merhaba. Elden geldiğince yardımda bulunmaya çalışıyorum. Şu an buraya kanıt atacak bir pozisyonda değilim.
Oyuna da ihtiyacım yok. Yine de çekilişe dahil eder misin?

Olur da bana çıkarsa oyun istemiyorum, o 50TL'nin de Ahbap derneğine gönderilmesini istiyorum.

Merhaba. Elden geldiğince yardımda bulunmaya çalışıyorum. Şu an buraya kanıt atacak bir pozisyonda değilim.
Oyuna da ihtiyacım yok. Yine de çekilişe dahil eder misin?

Olur da bana çıkarsa oyun istemiyorum, o 50TL'nin de Ahbap derneğine gönderilmesini istiyorum.
Hocam, 50TL konu sahibinin Steam hesabındaymış.

Arkadaş çekilişe depremzedelere yardım etme koşulu ile katılma şartı eklemiş. Bu ne demek söyleyeyim mi, belki de başkalarının 5-10 lira da olsa yardım etmelerıne vesile olmak demek. Neyin duyarı bu? Belki de o arkadaşın göndereceği 50 lira katlanacak, nerden biliyorsun?
Duyar derken? Ben sana söyleyeyim, yaptığın iyilikleri şova çevirmek duyar, canınla başınla fedakarca yardım etmek duyarlı olmaktır. Konuya gelen art niyetli yorumları kimse göz ardı etmesin, maksat yardıma vesile olmaksa maksattan sapıldığı aşikardır. Yardım kampanyası başlatmak vesile olmaktır, gereksiz tartışmalar veya iki kuruşluk oyun kodu için alçalmak değil!

Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyunu veya oyunları göndereceğim. İstediğiniz yardımı yapabilirsiniz. Doğal afetlere yardım eden kuruluşlara bağış, kan bağışı, gıda yardımı, kıyafet yardımı vs. Sadece yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız yeterli.

Çekiliş şartları:
  • Depremzedelere yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız.
  • Steam hesabınızda VAC ban bulunmaması.
Çekiliş detayları:
  • Çekilişe katılmaya hak kazananların mesajına "Beğen" ifadesi, hak kazanamayanların mesajına "Beğenmedim" ifadesi bırakacağım.
  • Çekilişe katılım Cumartesi günü saat 20.00'de son bulacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişi, çekilişe katılım bittikten sonra birkaç saat içinde açıklanacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişinin geri dönüş yapması için 24 saati bulunacak, geri dönüş yapmazsa hakkı yedek kişiye geçece

Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyunu veya oyunları göndereceğim. İstediğiniz yardımı yapabilirsiniz. Doğal afetlere yardım eden kuruluşlara bağış, kan bağışı, gıda yardımı, kıyafet yardımı vs. Sadece yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız yeterli.

Çekiliş şartları:
Çekiliş detayları:
  • Çekilişe katılmaya hak kazananların mesajına "Beğen" ifadesi, hak kazanamayanların mesajına "Beğenmedim" ifadesi bırakacağım.
  • Çekilişi kazanan kişi, çekilişe katılım bittikten sonra birkaç saat içinde açıklanacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişinin geri dönüş yapması için 24 saati bulunacak, geri dönüş yapmazsa hakkı yedek kişiye geçecektir.
az çok demeden bütün parayı attım

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230210-121157~2.png
    Screenshot_20230210-121157~2.png
    128,7 KB · Görüntüleme: 32

Çekiliş şartları:
Çekiliş detayları:
  • Çekilişi kazanan kişinin geri dönüş yapması için 24 saati bulunacak, geri dönüş yapmazsa hakkı yedek kişiye geçecektir.

Ben de bağış yaptım. Miktarını gizledim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230210_121132_Messages.jpg
    Screenshot_20230210_121132_Messages.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 25
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı