Hediye Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyun veya oyunlar hediye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugün sabah almıştım hocam ahbab kartı olarak geçiyor.

Ekran görüntüsü 2023-02-07 185415.png

Hocam malzeme yardımı yaptık fotoğrafı yok ama katılabilir miyim?

Hocam sadece oyun için bağış yapacak insan bağış yapmasın zaten ondan bir hayır geleceğini düşünmüyorum ve arkadaşın parasının Steam'de olmadığını düşünerek yazdım.
Her türlü yardıma ihtiyaç var. Kusura bakmayın ama sıcak evinizden böyle saçma yorumlar yapmayın. Amaç farkındalık.

Her türlü yardıma ihtiyaç var. Kusura bakmayın ama sıcak evinizden böyle saçma yorumlar yapmayın. Amaç farkındalık.

Emin olun şu an oturduğum ev sizin evinizden daha soğuktur. Yardıma ihtiyaç olduğunu biliyorum ama dediğim gibi 50 TL'lik kod için bağış yapmayacak insanlar bağış yapsa ne olacak içinde yardım isteği yok zaten. Farkındalık diye içinde yardım isteği olmayan insanlara bir oyun için yardım yaptırmak saçma geliyor.

Emin olun şu an oturduğum ev sizin evinizden daha soğuktur. Yardıma ihtiyaç olduğunu biliyorum ama dediğim gibi 50 TL'lik kod için bağış yapmayacak insanlar bağış yapsa ne olacak içinde yardım isteği yok zaten. Farkındalık diye içinde yardım isteği olmayan insanlara bir oyun için yardım yaptırmak saçma geliyor.

Emin ol durumun böyle olmasa konuşamazdın. En küçük yardım ile alınan su, çorba bile çok önemli. Depremden kurtulan insanlar şu an da iyi değiller. Açlıktan, sususluktan ve soğuktan can vermeye başlayacaklar. Bırak kim nasıl alıyorsa öyle alsın amaç yardım!

Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyunu veya oyunları göndereceğim. İstediğiniz yardımı yapabilirsiniz. Doğal afetlere yardım eden kuruluşlara bağış, kan bağışı, gıda yardımı, kıyafet yardımı vs. sadece yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız yeterli.

Çekiliş şartları:
  • Depremzedelere yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız.
  • Steam hesabınızda VAC ban bulunmaması.
Çekiliş detayları:
  • Çekilişe katılmaya hak kazananların mesajına "beğen" ifadesi, hak kazanamayanların mesajına "beğenmedim" ifadesi bırakacağım.
  • Çekilişe katılım cumartesi günü saat 20.00'de son bulacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişi, çekilişe katılım bittikten sonra birkaç saat içinde açıklanacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişinin geri dönüş yapması için 24 saati bulunacak, geri dönüş yapmazsa hakkı yedek kişiye geçecektir.

Hocam ben çölyak hastasıyım depremzedelere çölyak hastası olanlar için para bağışı yaptım sayilir mi?

Hocam ben çölyak hastasıyım depremzedelere çölyak hastası olanlar için para bağışı yapmistim sayilir mi?

Hocam yalan söyleyince elinize ne geçti? Bu konuda bile yalan söyleyecek kadar insan mısın?

Şu durum da bile bunları yapan insanları sosyal'den kalıcı banlamaları gerek.

Biz mont, eşofman, sweat filan gönderecektik ama 2. el gönderilmiyormuş yenisini alıp öyle gönderecekmişiz saçmalığa bak. İnsanlar orada donuyor burada sıfır eşya şartı var.

Hocam bu gerçek mi?

Yarın bizde birkaç kutu hazırlayacaktık. Battaniye vs. Eski kullanılmayan misafir yataklarından da göndermek istiyorduk. Taşıması zor olacak getir götür yapmayalım. Aracımız zaten yok.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı