Hediye Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyun veya oyunlar hediye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir de afet bölgelerine giden tırlara kıyafet vs yüklenirken yardım etmiştim ama onun kanıtı yok.

Dosya Ekleri

• image-4.png
    image-4.png
    31,3 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2023-02-08-12-40-26-595-edit_com.mobillium.papara.jpg
    Screenshot_2023-02-08-12-40-26-595-edit_com.mobillium.papara.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 56
Aslında bu konuyu açma fikri bu konu sayesinde aklıma geldi. Eğer @Redlue.sT o konuyu açmasaydı, herhangi bir hayvan koruma-ilgilenme vakfına bağış yapma fikri de aklımda yoktu. Bağış yapmama da o teşvik etmiş oldu.

Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyunu veya oyunları göndereceğim. İstediğiniz yardımı yapabilirsiniz. Doğal afetlere yardım eden kuruluşlara bağış, kan bağışı, gıda yardımı, kıyafet yardımı vs. Sadece yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız yeterli.

Çekiliş şartları:
  • Depremzedelere yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız.
  • Steam hesabınızda VAC ban bulunmaması.
Çekiliş detayları:
  • Çekilişe katılmaya hak kazananların mesajına "Beğen" ifadesi, hak kazanamayanların mesajına "Beğenmedim" ifadesi bırakacağım.
  • Çekilişe katılım Cumartesi günü saat 20.00'de son bulacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişi, çekilişe katılım bittikten sonra birkaç saat içinde açıklanacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişinin geri dönüş yapması için 24 saati bulunacak, geri dönüş yapmazsa hakkı yedek kişiye geçecektir.

O elli lirayı ahbap derneğine göndermek daha mantıklı bence Hocam.

Konu sahibine teşvik edici bir çekiliş düzenlediği için teşekkür ediyor, deprem bölgesinde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralananlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Bugün büyükşehir belediyemizin yanına gelip deprem bölgesi için yardımda bulunduk.
Yardım etmek isteyenler için çok basit bir işlem olduğunu belirtelim. Yapmanız gereken tek şey yardım paketleriyle şehrinizdeki belediyeye gelip küçük bir formu doldurmak olduğunu belirtelim.
IMG_20230208_115744.jpg
IMG_20230208_115748.jpg

Bu da benim çekilişe katılacağım steam hesabım:
Ekran Görüntüsü (20).png

Giyecek, gıda ve koli yardımı yaptım para bu kadar kaldıydı hesapta. Katıldım.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-02-08 at 12.58.51.jpeg
    WhatsApp Image 2023-02-08 at 12.58.51.jpeg
    41,1 KB · Görüntüleme: 57
  • WhatsApp Image 2023-02-08 at 12.58.52.jpeg
    WhatsApp Image 2023-02-08 at 12.58.52.jpeg
    42 KB · Görüntüleme: 51
@eneshlvc hocam beni çekilişe almazsanız memnun olurum. Ben katılmaktan vazgeçtim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı