Hediye Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyun veya oyunlar hediye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailecek bagis yaptik. Dekontları ancak özelden atabilirim. Yada instagram falan. Kabul ederseniz mesajı alintilamaniz yeterli

Son düzenleme:
Dayım, amcam ve birkaç arkadaşımın babası panelvanlarla deprem bölgelerine yardıma gittiler. Aileler ve arkadaşlarımla o araçlara kazak, mont, ısıtıcı, bot ve oyuncak falan koyduk.

Ücreti gizli kalmasını istediğim miktarda da bağış yaptık.

Çekilişe katılma gereği duymuyorum. İhtiyacı olana gitsin.

Hocam kanıt sayılır mı bilmiyorum size kalmış fakat şöyle bırakayım.
İş gücü olarak yardım ettik arkadaşlarımla eşya taşıyarak.

Dosya Ekleri

• IMG_20230208_142032.jpg
    IMG_20230208_142032.jpg
    104,2 KB · Görüntüleme: 49
Hepinizden Allah razı olsun. Gün birlik günüdür. Hainlere, kan emiciler, fırsatçılara Allah gazap etsin.. Beddu etmek istemiyorum ama o kadar çok hain köpek var ki..

Babamla birlikte dün Waikiki'de birkaç tane mont aldık onları bugün sabah valiliğe verdik.

Kanıtlarsanız çekilişe katılabilirsiniz.

O elli lirayı AHBAP derneğine göndermek daha mantıklı bence hocam.

Hocam kazanan izin verirse bence o 50 TL'yi derneklere bağışlayın.

Para Steam bakiyemde.

@eneshlvc hocam beni çekilişe almazsanız memnun olurum. Ben katılmaktan vazgeçtim.

Tamamdır. 👍 Aklım karışmasın diye mesajınıza "Beğenmedim" ifadesi koyuyorum, yanlış anlamayın.

Eki Görüntüle 1661079

Hocam ücret biraz fazla olduğu için üstünü karaladım isterseniz Instagram'dan atabilirim normal halini.

Özelden mesajlaşmak kurallar gereği yasak. Hem de Instagram kullanmıyorum. Bağışladığınız miktar çok önemli değil, amaç çorbada tuzunuz olsun. Herkesin maddi durumu bir değil sonuçta.

Ailecek bagis yaptik. Dekontları ancak özelden atabilirim. Ya da Instagram falan. Kabul ederseniz mesajı alintilamaniz yeterli.

Özelden mesajlaşmak kurallar gereği yasak. İsterseniz bazı yerleri sansürleyip atabilirsiniz, çoğu kişi öyle yapıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı