Hediye Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyun veya oyunlar hediye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kanıtlarsanız çekilişe katılabilirsiniz.

Para Steam bakiyemde.

Tamamdır. 👍 aklım karışmasın diye mesajınıza "beğenmedim" ifadesi koyuyorum, yanlış anlamayın.

Özelden mesajlaşmak kurallar gereği yasak. Hem de Instagram kullanmıyorum. Bağışladığınız miktar çok önemli değil, amaç çorbada tuzunuz olsun. Herkesin maddi durumu bir değil sonuçta.

Özelden mesajlaşmak kurallar gereği yasak. İsterseniz bazı yerleri sansürleyip atabilirsiniz, çoğu kişi öyle yapıyor.

Kanıtım yok maalesef dün yanıma telefonu almadım sabah babam erken gitmiş valiliğe.

istersen şöyle yapalım. ben öğrenciyim çok para gönderemem gönderdiğim miktarın yarısı kadar da sen yardım gönder.Kabul mü?

İstersen şöyle yapalım. Ben öğrenciyim çok para gönderemem gönderdiğim miktarın yarısı kadar da sen yardım gönder. Kabul mü?

Ben de öğrenciyim. Ne kadar göndereceksiniz?

Arkadaşlar bağış yapmak yerine direk olarak kıyafet vs alıp yardım yerine gönderseniz güzel olur. AFAD bağış paralarıyla benzin aldı diye bir iddia duymuştum mertcan baharın yayınında.

arkadaşlar afada değil de bence iyilik rengi derneği ve ahbap'a bağış yapın iyilik rengi derneği de güvenilirdir.

Arkadaşlar bağış yapmak yerine direk olarak kıyafet vs alıp yardım yerine gönderseniz güzel olur. AFAD bağış paralarıyla benzin aldı diye bir iddia duymuştum mertcan baharın yayınında.

Ulaşımda bir destektir diye düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum.

Ulaşımda bir destektir diye düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum.

Hocam oraya bağış yapan insanlar depremzedeler mont giysi yiyecek içecek alsın diye bağışlanıyor. Benzini karşılayacak paraları mı yok.

Eki Görüntüle 1660189

Hocam benim yaşım tutmadığı için babam ve amcamla gittik olur mu? Bir de yüzlerini kapatmamı istediler o yüzden siyaha boyadım.

Hocam hala forumda dolaşıyorsunuz :D. Bir özür vesaire dileseydiniz.

Öğrenciyim Ne yazık ki bu kadar yardım yapabildim.

Dosya Ekleri

• 4A4D79AF-C4A7-4EC3-A61E-41424F3C0AFA.png
    4A4D79AF-C4A7-4EC3-A61E-41424F3C0AFA.png
    144 KB · Görüntüleme: 48
Hocam oraya bağış yapan insanlar depremzedeler mont giysi yiyecek içecek alsın diye bağışlanıyor. Benzini karşılayacak paraları mı yok.

Hocam hala forumda dolaşıyorsunuz :D. Bir özür vesaire dileseydiniz.

Ben iyilik olsun diye yaptım umarım bir iyiliğe yarar. Bende o düşünceyle yaptım belki aldıklarım işlerine yaramaz falan dedim ne varsa attım cebimde.

Önceden yapmıştım şimdi gördüm güzel bir kampanya olmuş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230208_190054_Papara.jpg
    Screenshot_20230208_190054_Papara.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20230208_190040_Papara.jpg
    Screenshot_20230208_190040_Papara.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 42
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı