Hediye Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyun veya oyunlar hediye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burada kimse birbirine laf atmasın yok oyun için yaptın vs diye lütfen susun artık. Sıcak evlerinizden, sıcak yemek yerken yazmayın lütfen vicdanlı olun birazcık. Nasıl yapıldıysa yapıldı sizi ilgilendirmez, cebinize giren veya çıkan yok. O insanlar şuan da o etikliği düşünecek durumda değiller. En azından burada boş boş yazmak yerine bağış yapın, yapamıyorsanız da Twitter'dan RT atarak yardımcı olmaya çalışın. Zaten 72. saat'e girdik artık yavaştan mucize'ye geçiyoruz lütfen burada boş boş tartışmayın. Burada o yazdıklarınızdan sonra vicdanınız rahatsa da diyecek bir şey bilmiyorum.

Yollayın üç beş. En azından bir koli su ihtiyacını karşılarsınız. Destek olursunuz.

Dosya Ekleri

• Discord_ihBTmsRgon.png
    Discord_ihBTmsRgon.png
    165,5 KB · Görüntüleme: 76
@eneshlvc
Hocam öncelikle böyle düşünceli bir çekilişle insanları teşvik etmeniz çok güzel olmuş.

Bağış miktarını karaladım. Kanıtlama ihtiyacı olursa isterseniz mesajı isterseniz de kart ekstresini gösterebilirim.
IMG_20230209_110508.jpg

Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyunu veya oyunları göndereceğim. İstediğiniz yardımı yapabilirsiniz. Doğal afetlere yardım eden kuruluşlara bağış, kan bağışı, gıda yardımı, kıyafet yardımı vs. Sadece yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız yeterli.

Çekiliş şartları:
  • Depremzedelere yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız.
  • Steam hesabınızda VAC ban bulunmaması.
Çekiliş detayları:
  • Çekilişe katılmaya hak kazananların mesajına "Beğen" ifadesi, hak kazanamayanların mesajına "Beğenmedim" ifadesi bırakacağım.
  • Çekilişe katılım Cumartesi günü saat 20.00'de son bulacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişi, çekilişe katılım bittikten sonra birkaç saat içinde açıklanacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişinin geri dönüş yapması için 24 saati bulunacak, geri dönüş yapmazsa hakkı yedek kişiye geçecektir.
Bazı arkadaşlar tepki göstermiş konuya hocam.

Son düzenleme:
Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyunu veya oyunları göndereceğim. İstediğiniz yardımı yapabilirsiniz. Doğal afetlere yardım eden kuruluşlara bağış, kan bağışı, gıda yardımı, kıyafet yardımı vs. Sadece yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız yeterli.

Çekiliş şartları:
Çekiliş detayları:
  • Çekilişe katılmaya hak kazananların mesajına "Beğen" ifadesi, hak kazanamayanların mesajına "Beğenmedim" ifadesi bırakacağım.
  • Çekilişi kazanan kişi, çekilişe katılım bittikten sonra birkaç saat içinde açıklanacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişinin geri dönüş yapması için 24 saati bulunacak, geri dönüş yapmazsa hakkı

Çekiliş şartları:
Çekiliş detayları:
  • Çekilişi kazanan kişinin geri dönüş yapması için 24 saati bulunacak, geri dönüş yapmazsa hakkı yedek kişiye geçecektir.
Buyurun hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230209_142457_Messages.jpg
    Screenshot_20230209_142457_Messages.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 33
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı