Hediye Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyun veya oyunlar hediye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılmayıp konu sahibine laf atanlar gereksiz mesaj göndermezse iyi olur. Hâlâ 50₺ muhabbeti yapanlar var, amaç farklı. Ayrıca yararlı olacağı düşünülmeseydi konu onaylanmazdı.

50₺ için düştüğünüz hallere bakın. Hiç mi utanma yok sizde acaba?
Ona söylenecek söz yok. Umarım kalıcı ban yemiştir.

Hocam o bakiye ile ne hava atması.

Hocam artık çok alışmışım sosyal medyada sırf gösteriş olsun diye bağışta bulunanlara. Belki bende burada paylaştım diye öyle düşünenler olur diye yazmıştım onu. yoksa ben de biliyorum 20 TL'nin çok az bir miktar olduğunu.

Hocam ben YouTube'dan attım. Sayılıyorsa katılıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230209-171744_Paycell.jpg
    Screenshot_20230209-171744_Paycell.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 69
  • Screenshot_20230209-171649_Tosla.jpg
    Screenshot_20230209-171649_Tosla.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 51
  • 20230209_171350.jpg
    20230209_171350.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 49
  • 20230209_171144.jpg
    20230209_171144.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 54
Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyunu veya oyunları göndereceğim. İstediğiniz yardımı yapabilirsiniz. Doğal afetlere yardım eden kuruluşlara bağış, kan bağışı, gıda yardımı, kıyafet yardımı vs. Sadece yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız yeterli.

Çekiliş şartları:
  • Depremzedelere yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız.
  • Steam hesabınızda VAC ban bulunmaması.
Çekiliş detayları:
  • Çekilişe katılmaya hak kazananların mesajına "Beğen" ifadesi, hak kazanamayanların mesajına "Beğenmedim" ifadesi bırakacağım.
  • Çekilişe katılım Cumartesi günü saat 20.00'de son bulacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişi, çekilişe katılım bittikten sonra birkaç saat içinde açıklanacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişinin geri dönüş yapması için 24 saati bulunacak, geri dönüş yapmazsa hakkı yedek kişiye geçecektir.
Uyku tulumu bağışı yaptık artı afad ın 1866 numaralı yerine DEPREM diyerek 20tl bağışlamıştık bunlar sayılırsa katılıyorum nasıl kanıtlayacağımı bilmiyorum sms attığımı gösterebilirim ss olarak ama uyku tulumlarını gönderirken resim çekmemiştim dün gönderdim
Şimdi sms in ss i bu
Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyunu veya oyunları göndereceğim. İstediğiniz yardımı yapabilirsiniz. Doğal afetlere yardım eden kuruluşlara bağış, kan bağışı, gıda yardımı, kıyafet yardımı vs. Sadece yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız yeterli.

Çekiliş şartları:
  • Depremzedelere yardımda bulunduğunuzu kanıtlamanız.
  • Steam hesabınızda VAC ban bulunmaması.
Çekiliş detayları:
  • Çekilişe katılmaya hak kazananların mesajına "Beğen" ifadesi, hak kazanamayanların mesajına "Beğenmedim" ifadesi bırakacağım.
  • Çekilişe katılım Cumartesi günü saat 20.00'de son bulacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişi, çekilişe katılım bittikten sonra birkaç saat içinde açıklanacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişinin geri dönüş yapması için 24 saati bulunacak, geri dönüş yapmazsa hakkı yedek kişiye geçecektir.
Uyku tulumu bağışı yaptık artı afad ın 1866 numaralı yerine DEPREM diyerek 20tl bağışlamıştık bunlar sayılırsa katılıyorum nasıl kanıtlayacağımı bilmiyorum sms attığımı gösterebilirim ss olarak ama uyku tulumlarını gönderirken resim çekmemiştim dün gönderdim

Şimdi sms in ss i bu

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230209-221823.png
    Screenshot_20230209-221823.png
    93,4 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20230209-221823.png
    Screenshot_20230209-221823.png
    93,4 KB · Görüntüleme: 43
Ona söylenecek söz yok. Umarım kalıcı ban yemiştir.
Hocam ban falan yememiş, profilinde son çevrimiçi tarihi gözüküyor. Ama belki yorum yazma kısıtlaması getirmiş olabilirler çünkü o mesajı raporlandıktan sonra hiçbir şey yazmamış.

Bölgede kuzenimle gönüllü çevirmenkik yapıyorum. Ben dönmek zorunda kaldım ancak kuzenim devam etmekte.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı