Advertisement

Depresiflik ve tedirginlik ne kadar yaşlandırır?

Antidepressant

Femtopat
Aynen öyle hocam.

Bak arkadaşım bunu kafana takmana gerek yok bu geçici bir şeydir. :) gönlün müsterih olsun :)
Bazı ebeveynlerin çocukluk dönemi böyle geçmektedir. Ama bu zamanla geçecektir kalıcı bir durumd değildir. Rahat ol relax :) hem sen de biliyorsun ki yakınlarmızdan bazı kimselerinde çocukluk döneminin çok hareketli geçtiğine dair bir takım söylentiler işitiyorsundur mutlaka, bunlar normal durumlardır ve zamanla geçecektir için rahat olsun sağlıcakla kal :)

KS
KS
DepressivenAnxious
Bak arkadaşım bunu kafana takmana gerek yok bu geçici bir şeydir. :) gönlün müsterih olsun :)
Bazı ebeveynlerin çocukluk dönemi böyle geçmektedir. Ama bu zamanla geçecektir kalıcı bir durumd değildir. Rahat ol relax :) hem sen de biliyorsun ki çevremizdeki yetişkinlerin birçoğunun çocukluk döneminin çok hareketli geçtiğine dair söylentiler işitiyorsundur mutlaka, bunlar normal durumlardır ve zamanla geçecektir için rahat olsun sağlıcakla kal :)
Çevremizdeki yetişkinlerin çocukluk dönemleriyle ilgili ayrıntılı herhangi bir bilgiye sahip değilim.

Antidepressant

Femtopat
Çevremizdeki yetişkinlerin çocukluk dönemleriyle ilgili ayrıntılı herhangi bir bilgiye sahip değilim.
bunu demek istemiştim aslında :) :) :)
yakınlarmızdan bazı kimselerinde çocukluk döneminin çok hareketli geçtiğine dair bir takım söylentiler işitiyorsundur mutlaka, bunlar normal durumlardır ve zamanla geçecektir için rahat olsun sağlıcakla kal :)

KS
KS
DepressivenAnxious
bunu demek istemiştim aslında :) :) :)
yakınlarmızdan bazı kimselerinde çocukluk döneminin çok hareketli geçtiğine dair bir takım söylentiler işitiyorsundur mutlaka, bunlar normal durumlardır ve zamanla geçecektir için rahat olsun sağlıcakla kal :)
Günümüz Türkiye koşullarından dolayı geçeceğinden hiç emin değilim aslında. :D

278240

Decapat
Makaleler
1
Yer
Japonya
Günümüz Türkiye koşullarından dolayı geçeceğinden hiç emin değilim aslında. :D
Geçersin :D. Babama bakıyorum adam 12 16 saat çalışıyor sapa sağlam, mutlu, konuştuğunda etrafa mükemmel enerji yayıyor. Depresif halini bir kez olsun görmedim. Sorun aslında biziz kanka. Tedavilere devam et düzelirsin umarım.

Jave

Centipat
Geçersin :D. Babama bakıyorum adam 12 16 saat çalışıyor sapa sağlam, mutlu, konuştuğunda etrafa mükemmel enerji yayıyor. Depresif halini bir kez olsun görmedim. Sorun aslında biziz kanka. Tedavilere devam et düzelirsin umarım.
Hocam bazı insanlar vardır ki dıştan mutlu içten üzgündür. Okulda şakacı,enerjik çocuğun eve gelince gerçek haline dönmesi gibi.

Yukarı