Depresyonda Olduğunuzda Ne Yapıyorsunuz? (Sonbahar Depresyonu)

SLauGHTeRTR

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Son 6 gündür hiç bir şey yapasım gelmiyor.
Her gün dışarı çıkardım artık çıkasım bile gelmiyor.
Kimseyle konuşmak bile gelmiyor içimden.
Bilgisayarda da aynı. Sadece gece 2 - 8 arası indirme için bırakıyorum. Arada bir bakıyorum çok değil. Oyun bile oynamıyorum. İçimden gelmiyor. Sıkılıyorum hemen.
Bakalım ne zaman geçecek.
Siz böyle bir zamanlarda ne tür şeyler yapıyorsunuz?

Sonbaharı iple çeken benim herhalde. :D

Soğuk havaları çok severim size tavsiyem hafif yağmurlu bir günde elinize bir kahve alıp yudumlarken yağmuru izleyin. (y)

En yakın psikolog ya da psikolojik danışmana gidip profesyonel yardım alıyorum.

Sen zaten psikolog değil miydin? :D Reklam yaparmışcasına...

Tabi bayılırım reklam yapmaya. Doktorların da reklamını yaparım arada hatta forumda. Oram ağrıyor, buram ağrıyor, gözüm bozuldu ne yapayım diyenlere de hep doktora gitmelerini tavsiye ediyorum. Eh haliyle para da alıyorum üstüne. Sağ olsun reklamını yaptığım doktorlar ve psikologlar sayesinde karnım doyuyor. Allah razı olsun profesyonel sağlık hizmeti verenlerden. :)

Bu arada üniversite sınavına falan çalışacaksanız sakın ha dershane gibi öğretmenlerin ders verdiği yerlere gitmeyin sonra reklam oluyor, kendiniz oturun çalışın evde (!).

Son düzenleme:
Charles Bukowski okuyorum :) Yeni yeni kitap okumaya başladım ve kafa yapımız uyuyor kendisiyle. Gayet samimi. Kitap olarak da Kasabanın En Güzel Kızı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı