Dereceli maçlarda neden düşük LP geliyor?

Pismaniyee

Hectopat
Rütbem bronz 2. son 10 maçımdan 9'u zafer 1'i mağlubiyet. Kazandığımda hep 11-12-13-14 lp falan veriyor. Adamlar Diamond'da 21 LP alıyorken ben nasıl Bronz'da 12-13 lp alıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kazandığınızda gelen lp kaybettiğinizde giden lp den az ise EloHell desiniz demektir kısaca. Ama öyle bir durum yoksa bilemeyeceğim Bronz liginden kaynaklı olabilir.

Elohell denilen durum bu işte. Kazanınca az lp kaybedince yüksek lp gidiyor.

Nasus falan oyna taowb diye bir adam var adam 4 5 hesapta sezon 8'den beri 1 2-3 4 5 almis izle onu cok iyi Nasus oynuyor.

Elohell de ise oynaması gereken tek yer Jungle'dır takımı ancak öyle taşır ve yönetir.

Evet kanka kesinlikle Nasus ayrık ittirme yapmıyor.

Nasus dediğin çar 400 stacklerde bile 3 kişi oyalayabilir. O sırada da gidersin takıma ejder baron vs. al dersin sen ölürsün ama takımın güçlenir.

Ejder baron al dersen takımın almaz çünkü elohellde çok ama çok kötü oyuna yeni başlamış adamlar gelir. Nasus ile kastım diyorsun ya adamlar Samira'yı ve Brand'ı kastırdıktan sonra ne yapabilecek acaba Nasus? Ayrıca bu arada mid ve JG de kasacak çünkü elohelldesin :D

Çok yüksek ihtimal elohell desin. Kaybettiğin zaman kaç lp gidiyor?
1653134809542.png

Az önce bu maçtan 17 LP gitti. :(
Evet kanka kesinlikle Nasus ayrık ittirme yapmıyor.

Nasus dediğin çar 400 stacklerde bile 3 kişi oyalayabilir. O sırada da gidersin takıma ejder baron vs. al dersin sen ölürsün ama takımın güçlenir.
Jungle mainim zaten. 430K Master , 50k Nasus 7. seviye.

Yeni konular

Geri
Yukarı