Dergilerim...

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Karikatür dergilerim... Kamera pek iyi değil ama... Çok önemlidir her biri aslında benim için. Recep abiyi anlıyorum. Facebook'ta dergilerini birine vereceğini ve tek şart dergilere çok iyi bakılmasını istemiş. Çok sevindim dergilere değer veren insanlar çok az çünkü. 3. Resim de nasıl saklağımı göreceksiniz tozlanmasın diye çıt çıt dosyada muhafaza ediyorum. Okurken sayfaları özenle çeviriyorum kağıtları çok hassas kalitesi düşük çünkü. Katlayıp koyacağım zaman tam ortadan olmasına özen gösteriyorum. Ancak o bir türlü dergilerin nasıl katlanacağını öğrenemeyen bakkal amcalarımız çapraz katlamakta ısrarcı. Beni en çok kızdıran şey bu. Neyse burada 80-90 dergi var. Her dergi haftalık çıkar. Dergiler burada az görüne bilir ama halıya seremedim hepsini. Bu dosyalara koymadan önce çok yer kaplıyordu. Annem hep kızıyordu atmaya kalktı annanem sofra bezi yaptı dergimin 1 tanesini. Ama verdiğim tepki sonucu kimse bir daha dergilerime dokunmadı.

:D Hepsini okuduysanız teşekkürler.

ltypg.jpg
ltyx8.jpg
ltyxy.jpg

CHIP ve LEVEL dergilerimi çıkarttırmayın bana. :D Ya MR_YAMYAM ya da Recep Baltaş bu iki muhteşem insandan biri CHIP'te bir resim paylaşmıştı. Dergileri üst üste koysan 3-4 metre olacak şekildeydi. :D

Bunlarda benim dergilerim :D LEVEL' ın 172. sayısından beri tüm sayıları var.(1 ya da 2 tane eksik) 4 5 tane Populer Science ve 8 9 tane de Oyungezer var. Bunun yarısı kadar CHIP ve PCNET vardı ama annem onları kaldırmış bulamıyom :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1999 dan beri (yanlış hatırlamıyorsam) CHIP dergisi ve diğer teknoloji dergilerini alıyordum. Bir odayı kaplayınca hanım hepsini yakacak malzemesi olarak kullanıp, Tübitak'tan ısınma sorunlarının giderilmesi ile ilgili ödül almak için kullanmıştı.

Ben 1999 dan beri (yanlış hatırlamıyorsam) CHIP dergisi ve diğer teknoloji dergilerini alıyordum. Bir odayı kaplayınca hanım hepsini yakacak malzemesi olarak kullanıp, Tübitak'tan ısınma sorunlarının giderilmesi ile ilgili ödül almak için kullanmıştı.

O yüzden dedim zaten ikinizden biri diye. Senle de böyle bir sohbetimiz olmuştu çünkü YAMYAM abim.:)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı