Dergilerim...

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
Kadınların bilgiden ve aydınlanmadan bu kadar nefret etmesi, sonra da bilgi ve aydınlanma eksiği yüzünden maruz kaldıkları sorunlardan yakınması... Nasıl bir zihniyettir...

//Benim annem de dergilerimi hiç sevmezdi. Evdeki ablalarım da...

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim annem de dergilerimi hiç sevmezdi. Evdeki ablalarım da...
Aklıma bir anımı getirdin Recep abi.
Yıllar önce DOLBY DIGITAL ve MULTI-CH recording kursu almıştım. Kurs hocası DOLBY firmasından genç bir arkadaştı.
Bir süre sonra tüm kurs katılanları ve hocamız iyice kaynaştık ve arkadaşça sohbetler de yapmaya başlamıştık. Ders saatleri dışında yapmış olduğumuz bu sohbetlerde söz döndü dolaştı kimin ses sistemi daha iyi konusuna geldi. Haliyle ben hemen ortaya atıldım. Ballandıra ballandıra anlattığım Hi-Fi ses sistemim ve sinema sistemimden bahsettim. Elbette diğer arkadaşlar da fikirlerini paylaştılar.
Sonunda sonuç ana temaya geldi. Hocamıza sorduk.
Peki sizin ses sisteminiz nedir, ne markadır?
Gelen yanıt: ''Ben, küçük kompact stereo sistem kullanıyorum.''
Tüm arkadaşlar birden, ''aaa siz mii inanmayız..'' Dediler
Hoca da aynen yanıtı verdi. Elini makas yaparak.
''Evde bir kablo gördü mü, bizim hanım kırtt kırrt yapıyor''
:D

Son düzenleyen: Moderatör:
Kadınların bilgiden ve aydınlanmadan bu kadar nefret etmesi, sonra da "Kocam beni dövüüüüür" diye yakınması... Nasıl bir zihniyettir...

//Benim annem de dergilerimi hiç sevmezdi. Evdeki ablalarım da...

Aynen abi ilkokulda kartpostal vardı baya bir hepsini gitti alt komşuya yaksın diye verdi ama bu sefer işimi garantiye alıyorum annem dergilerimi atarsa bu sefer bende onun dantellerini alt komşuya vericem. :D Böyle dedim karışmıyor artık :D

Gelen yanıt: ''Ben, küçük kompact stereo sistem kullanıyorum.''
Tüm arkadaşlar birden, ''aaa siz mii inanmayız..'' Dediler
Hoca da aynen yanıtı verdi. Elini makas yaparak.
''Evde bir kablo gördü mü, bizim hanım kırtt kırrt yapıyor''
:D

Neden hocam, sizin hanım geri zekalı mı? Kafası çok çalışıyorsa kablosuz teknolojiyi icat etsin. Ha bunu yapamıyorsa da kablo kesmesin geri zekalı. Faydası olmayacaksa zararı da olmasın. Sinirlerim zıpladı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı