Deri cüzdan için deri önerisi

tugoli

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Yeni bir hobi edineyim dedim. Cüzdan alacaktım gel gör ki buralara kadar geldi durum. Başlangıç kiti sipariş verdim.

Fakat deri konusunda bilgi eksikliğim var. Çok detaylı bir rehber bulamadım. Cüzdan ve çanta ile ilgileneceğim, genellikle cüzdan. Deriyi nereden alacağımı bulamadım açıkçası. 1-1.2 mm dana derisi şu anda benim için ideal görünüyor. En büyük problemim ise deriyi Online olarak nereden alacağım. İş yoğunluğum nedeni ile dışarıdan almam çok mümkün görünmüyor. Crazy taba rengi ile başlayayım dedim fakat genelde tıraşlı, 1mm civarında satılıyor. Fiyatlar ise her yerde farklı. 100 desi üzerinden gidersek 300 TL'e satılan da var 600'e de. Cüzdan için crazy deriler ideal diye okudum fakat çanta için uygun değil sanırım.

Kısacası:
1. olarak deri alabileceğim bir site önerisi;
2. olarak deri önerisi rica ediyorum sizden.

Şimdiden teşekkürler.
@Ercan OZAN hocam konunuzu gördüm geçen sene sizde başlamışsınız sanırım nasıl önerilerde bulunursunuz?

Merhaba;

Bence bulabileceğiniz en ucuz deri ile başlayın ki yaptığınız hatalar size pahalıya mal olmasın :)
Ben Ankara da olduğum için şuradan alıyorum malzemeleri. İnternet üzerinden de satışları mevcut. Fiyatları diğer siteler ile karşılaştırırsınız.

Merhaba;

Bence bulabileceğiniz en ucuz deri ile başlayın ki yaptığınız hatalar size pahalıya mal olmasın :)
Ben Ankara da olduğum için şuradan alıyorum malzemeleri. İnternet üzerinden de satışları mevcut. Fiyatları diğer siteler ile karşılaştırırsınız.

Çok teşekkürler hocam nedense bildirim gelmemiş yorumunuz için. 100 desi civarı bir deri almayı düşünüyorum fiyatları çok yüksek gelmedi açıkcası. Marangozluktan el yatkınlığım da olduğu için çok boşa gideceğini düşünmüyorum malzemenin güzel bir başlangıç seti aldım bile dediğim gibi.

Sizin önerebileceğiniz bir deri türü var mıdır cüzdan vs için?

Geri
Yukarı