Ders çalışma konusunu annemle konuştum

Gri koç gibi tembel akgençlik gazlayıcı kanallara bulaşmanı tavsiye etmem. Ben okulu 1 sene bıraktım tekrar başladım 8.sınıfta 63 ortalamam vardı 9'da 97'ye çektim. Temel dediğin nedir ki? Uğraşırsan olur. Temelden neyi kast ediyorsun anlamadım? Söylersen yardımcı olurum. Yaşınız kaç?

Gri koç gibi tembel akgençlik gazlayıcı kanallara bulaşmanı tavsiye etmem. Ben okulu 1 sene bıraktım tekrar başladım 8.sınıfta 63 ortalamam vardı 9'da 97'ye çektim. Temel dediğin nedir ki? Uğraşırsan olur. Temelden neyi kast ediyorsun anlamadım? Söylersen yardımcı olurum. Yaşınız kaç?
Hocam yaş 20. Antrenmanlarla matematiği bile anlamıyorum. Buraları çok kolay, biraz ileri konulara bakayım dedim ancak gelde gör. Zor geliyor. Bu arada benim psikoloji konusunda takibe ihtiyacım var. Kötü olduğum zamanlarda ben fark etmesem bile bir kişi direk müdahale edecek. Halimi de en iyi annem biliyor. Bu yüzden Pamukkale üniversitesi kalıyor bana. Bakalım ne olacak? PAÜ ilk 100k istiyor.

Aslında düşünüyorum da... Kendi kendime yaşayacağım en sonunda. Başka birine medet ummak biraz saçma geliyor.

Son düzenleme:

Ders çalışmak için motivasyon videolarına ihtiyaç duyan insanları sevmediğin siyasi partiyle ilişkilendirmen ve alay etmen saçma, umarım aşağılık kompleksinden kurtulursun kardeş.

Geri
Yukarı