Ders çalışmak için laptop önerisi

Bütçe
14-15

keyend0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Benim 1660 Super sistemim var fakat ders calisirken cok dikkatimi dagitiyor ve bende satmaya karar verdim. Onun yerine bir laptop istiyorum. Onereceginiz guzel bir kasaya sahip bir laptop var mı?

Min ozellikler.

8 GB RAM.
M.2 SSD.
Sadece Intel islemciye sahip olan modelleri atarsaniz sevinirim.

Hocam PC den discord , oyunlar ve steam kaldırınca oyun oynanıyorsunuz aslında. Ben hep masa üstü ile hazırladım tüm RPG ışıkları kapatarak vs. Ama illa laptop diyorsanız asus tercih edin derim sadece 1650tl modelleri bu fiyatta bulunuyor.

Tavsiye vereyim yapma, ben üniversiteye kasam olmadan geldim pişmanım şimdi arada bul piyasadan ucuz ve iş görür laptop😀 sistemin masaüstüyse ekran kartını bir köşeye koy yerine GT710 vs al dikkatin dağılmaz zaten.

Tavsiye vereyim yapma, ben üniversiteye kasam olmadan geldim pişmanım şimdi arada bul piyasadan ucuz ve iş görür laptop😀 sistemin masaüstüyse ekran kartını bir köşeye koy yerine GT710 vs al dikkatin dağılmaz zaten.

Hocam maddiyat acisindan bir sikintimiz yok üniversiteye gecince gene ayni sitemi veya daha yuksegini tekrardan toplarim simdiki amacim yer kaplamasin bir yere gidince goturebileyim.

Hocam maddiyat acisindan bir sikintimiz yok üniversiteye gecince gene ayni sitemi veya daha yuksegini tekrardan toplarim simdiki amacim yer kaplamasin bir yere gidince goturebileyim.

Amacın sadece ders çalışmaksa 500 liralık cihaz bile yeterli olur, neden sistem bozuyorsun ki? Slayt açsın yeter. Ben milyonerim, param bol, zamanım değerli dersen hızlı cihazlara bakabilirsin.

Amacın sadece ders çalışmaksa 500 liralık cihaz bile yeterli olur, neden sistem bozuyorsun ki? Slayt açsın yeter. Ben milyonerim, param bol, zamanım değerli dersen hızlı cihazlara bakabilirsin.

Hocam simdi bu bilgisayar evde oldugu surece pesinden kosarim ben ve bir laptop gerekiyor bir yerlere goturmek icin kasanin eksikligini hissedersem tekrardan alirim zaten ama laptop konusunda hiçbir bilgim yok o yuzden soruyorum.

Hocam ekran karti olmasin diye belirtmistim ekran karti cik isindiriyor.

Hocam simdi bu bilgisayar evde oldugu surece pesinden kosarim ben ve bir laptop gerekiyor bir yerlere goturmek icin kasanin eksikligini hissedersem tekrardan alirim zaten ama laptop konusunda hiçbir bilgim yok o yuzden soruyorum.

Hocam ekran karti olmasin diye belirtmistim ekran karti cik isindiriyor.
Ders çalışırken ısınmaz. Hocam yük altında olmayan ekran kartı neden ısınıyor ben bunu anlamıyorum . Yük altında apu sistem de ısınır arkadaşım.

Ders çalışırken ısınmaz. Hocam yük altında olmayan ekran kartı neden ısınıyor ben bunu anlamıyorum. Yük altında APU sistem de ısınır arkadaşım.

Hocam deneyimledim en ufak yukte direk fanlari calistiriyorlar hem ekran karti olsa laptopa gecmemin ne artisi olacak goturdugum yerde oyun oynarim.

Hocam deneyimledim en ufak yukte direk fanlari calistiriyorlar hem ekran karti olsa laptopa gecmemin ne artisi olacak goturdugum yerde oyun oynarim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı