Ders için Galaxy Tab S6 Lite yaptırılır mı?

Bütçe
1500 TL

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
Selam, lise sınavına gireceğim. Kardeşimin Tab S6 Lite'ı var ve kalemi olduğundan çok işime yarar diye düşünüyorum. Ama ekranı kırıldı ve yaptırmak için 1500₺ istiyorlar. 1500₺ orijinal ekran yaparlar mı veya Samsung servis daha mı mantıklı? Tabletlerin ekranı kalem için farklıymış o yüzden biraz endişeliyim çakma vb takarlar diye.
Bir de kalem kayıp bulamadık bir türlü, linkteki kalem uygun mudur?

Servise yaptırmanız daha mantıklı olur çünkü telefoncu ve bilgisayarcılar ucuza mal ettikleri yan sanayi ekranı takınca belli bir süre sonra ekran morarıyor, ekran akıyor ya da çizgi çıkıyor tatsız oluyor. Bir de AliExpress'teki original gibi duruyor satıcı güvenilirse alınabilir.

Arkadaşlar tabletin ekranı çalışıyor ama arada kendi kendine tıklıyor annem benim yerine yaptıracağını söyledi ben de mouse alacağım zaten klavye var evde kablosuz. Kalemi de bulamazsak yine ben alacağım.

Selam, lise sınavına gireceğim. Kardeşimin Tab S6 Lite'ı var ve kalemi olduğundan çok işime yarar diye düşünüyorum. Ama ekranı kırıldı ve yaptırmak için 1500₺ istiyorlar. 1500₺ orijinal ekran yaparlar mı veya Samsung servis daha mı mantıklı? Tabletlerin ekranı kalem için farklıymış o yüzden biraz endişeliyim çakma vb takarlar diye.
Bir de kalem kayıp bulamadık bir türlü, linkteki kalem uygun mudur?

Evet tablet ders için güzel ve yaptırılabilir dostum.

Dosya Ekleri

• 20221003_204440.jpg
    20221003_204440.jpg
    185,7 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı