Ders için Matepad 11 alınır mı?

m1cope

Kilopat
Yüzlerce düşük ve orta segment Android cihaz modeli var ve kullanıcıların birçoğu bu cihazları kullandığı için böyle bir eleştiri gelmesi normal. Üst segment Android cihazların performansı tabii ki iyi sayılabilir.

Tablet kısmında iPad daha iyi.
Dersler için alsam Matepad 11 beni 6 yıl götürmez mi acaba? Dışarıdan Google Drive falan da yükleme yolları varmış. Kağıt üzerinde Matepad daha iyi olsa da emin olamıyorum.

Dersler için alsam Matepad 11 beni 6 yıl götürmez mi acaba? Dışarıdan Google Drive falan da yükleme yolları varmış. Kağıt üzerinde Matepad daha iyi olsa da emin olamıyorum.
6 yıl hiçbir teknolojik cihaz dayanmıyor hocam. Heleki konu tablet olunca hiç dayanmıyor. Sadece ders için alacaksanız Samsung bakın derim.

İş görür hocam, 6 sene götürür mü sorusu şans işi birazda.
6 yıl hiçbir teknolojik cihaz dayanmıyor hocam. Heleki konu tablet olunca hiç dayanmıyor. Sadece ders için alacaksanız Samsung bakın derim.
Bahsettiğim olay aslında mükemmel performans değil. 6 yıl tüm notlarımı saklayabileceğim, kalemle PDF ve Power Point üzerine yazı yazabileceğim, Bir şekilde Google Drive'a erişerek dosya yükleyip indirebileceğim, Ara ara da Youtube'a vs. girebileceğim kalemli bir tablet lazım.
S7 FE, Matepad 11 ve iPad arasında kaldım ama dediğim gibi kağıt üzerinde Matepad hepsinden daha iyi. Bir şekilde Google Drive'a erişim de sağlanıyor. Ama burada olduğu gibi herkes iPad öneriyor. O yüzden emin olamıyorum.
Dersler içinse ipad 9.nesil + apple kalemi seni mutlu eder.

9 yıllık Galaxy Tab 3 tabletim hala daha çalışıyor fazla iş görüyor denemez sürümü 4.2.2 bataryası çok kötü durumda değil uzun süreli kullanmak istiyorsanız Samsung tercih edebilirsiniz.

Google servisleri olmayan bir cihaza bulaşma, yok şu yöntemle yok bu yöntemle Google servislerini yüklerim diye bir garantisi yok çünkü. Google servisleri olmayan bir tablet çöpten farksız benim gözümde, ayrıca iPad bu fiyattayken Matepad düşünmenin pek bir mantığı yok açıkçası.

Geri
Yukarı