Ders konularına bakmak için girdiğim site +18 bir siteye yönlendirdi

Atahan34

Picopat
Daha fazla  
İyi akşamlar herkese. Almanca sınavına çalışmak için Google'da konulara bakıyordum. Konu "am, ım, um" belirteçleri ile ilgiliydi. Ben de o yüzden direkt "Almanca am, ım, um" diye arattım ve çıkan ikinci siteye tıkladım. Site çok normaldi, hiçbir şey yoktu. Çıkan yazıları okuyordum. Ben yazıları okurken birden fark etmeden altta +18 içerikli bir site açıldı ama site yeni sekmede değil, yeni pencerede açıldı. O yüzden fark etmedim.

Girdiğimde zaten site yasaklanmış olduğu için ekranda bilişim teknolojileri vs. yazıyordu, sitenin URL'si +18 bir şey ile ilgiliydi. Görür görmez siteyi hemen kapattım. Zaten dediğim gibi site yasaklanmıştı ve girilmiyordu ama yine de bir şey olur mu?

İyi akşamlar herkese. Almanca sınavına çalışmak için Google'da konulara bakıyordum. Konu "am,ım, um" belirteçleri ile ilgiliydi. Ben de o yüzden direkt "Almanca am,ım, um" diye arattım ve çıkan ikinci siteye tıkladım. Site çok normaldi, hiçbir şey yoktu. Çıkan yazıları okuyordum. Ben yazıları okurken birden fark etmeden altta +18 içerikli bir site açıldı ama site yeni sekmede değil, yeni pencerede açıldı. O yüzden fark etmedim.

Girdiğimde zaten site yasaklanmış olduğu için ekranda bilişim teknolojileri vs. yazıyordu, sitenin URL'si +18 bir şey ile ilgiliydi. Görür görmez siteyi hemen kapattım. Zaten dediğim gibi site yasaklanmıştı ve girilmiyordu ama yine de bir şey olur mu?

Olacağını düşünmüyorum.

İyi akşamlar herkese. Almanca sınavına çalışmak için Google'da konulara bakıyordum. Konu "am,ım, um" belirteçleri ile ilgiliydi. Ben de o yüzden direkt "Almanca am,ım, um" diye arattım ve çıkan ikinci siteye tıkladım. Site çok normaldi, hiçbir şey yoktu. Çıkan yazıları okuyordum. Ben yazıları okurken birden fark etmeden altta +18 içerikli bir site açıldı ama site yeni sekmede değil, yeni pencerede açıldı. O yüzden fark etmedim.

Olur, FBI evine gelecek ve seni hapse atacaklar. Ne olabilir dostum? Önce bu soruyu kendine sor ardından konu aç.

Oluyor(Yani durum oluyor size bir şey olur anlamında değil), nefret ediyorum böyle şeylerden. Bir de ders altına sığınmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı