Ders saatlerı fazla degıl mı?

Eger benim dedigim kötü bir fikir olsa idi herkes aynı fikirde olmaz dı benim ile.

Neden acaba konuları çok mu fazla açıklar mısınız?

Evet çok daha fazla konu var. 7 hafta gibi bir sürede (haftada 5 ders var sadece dersler yaklaşık 45 50 dk) sayılardan başlayıp taa türeve kadar geldi hoca. Bayağı fazla hızlı gidiliyor. Ve zorlu dersleri var.

Demek ki işkence çekmekten zevk alıyorsun😌 Bizim çektiğimizi sen de biraz çekersin, o zaman anlarsın ders saatleri uzun mu yoksa değil mi diye. 😀

Bence bu eleman bızımle dalga gecıyor bundan daha aptalını görmedım çünkü bence daha fazla muhatap olma o kişi ile.

Sanırım çok şanslıyım. Komşu okulumuz yıkıldığı için ikili eğitim görüyoruz bu yüzden 7.30-12.45 öğretim görüyoruz. Derslerimiz 30dk ve öğle yemeği yok.

Sabah 9:00'da okula gidip 19:30 20:00 gibi evde oluyorum servis ile çok uzak çünkü ben memnunum.

Kendisi diyor şu saat yemek şu saat ödev ee bize ne kalacak? 20'de geliyorsunuz 30 dakika yemek gayet normal 1saat ödev 1.30saat 21.30 oldu hani 9'da yatacaktık? Kitap okuma filan yok değil mi?

Kendisi diyor şu saat yemek şu saat ödev ee bize ne kalacak? 20'de geliyorsunuz 30 dakika yemek gayet normal 1saat ödev 1.30saat 21.30 oldu hani 9'da yatacaktık? Kitap okuma filan yok değil mi?

Kitap tenefüslerde okuyorum hocalar ödev vermiyor 30 dakika yemek yiyorum gece 2'ye kadar oyun oynuyorum 7:30'da kalkıp hazırlanıyorum 8:00'da servis geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı