Ders videosu izlerken konu kitabı olması şart mı?

YKS öğrencisi

Picopat
Arkadaşlar dediğim gibi eğer video izliyorsanız ki izliyorsunuz zaten. İzlediğiniz zaman nasıl yapıyorsunuz? Ben mesela videoyu durdur durdur yaz. Siz de mi öyle yapıyorsunuz? Bu aralar psikolojim bozuk kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kaan_klft

Decapat
Arkadaşlar dediğim gibi eğer video izliyorsanız ki izliyorsunuz zaten. İzlediğiniz zaman nasıl yapıyorsunuz? Ben mesela videoyu durdur durdur yaz. Siz de mi öyle yapıyorsunuz? Bu aralar psikolojim bozuk kusura bakmayın.
Elinizde varsa bir tablet dijital kalem(20TL) aracılığıyla hocanın pdf'inden beraber çözün benim kalem olmadığından çözemiyorum.

Linuxginar

Megapat
Makaleler
6
Yer
Izmir
Ben sayisal derslerde video(lar)i izleyip hemen ardindan ne kadar izlediysem soru cozuyorum hepsinden. Daha cok sozel derslerden eksigim oluyor zaten onlari da defter, kitap, video gibi yerlerden ogreniyorum. Yazarak calismiyorum ama kisiden kisiye degisecektir.

osmannr

Decipat
Benim KPSS ön lisans . Bende videoyu sonuna kadar izleyip sonda durdurup not aliyorum bir de hoca onemli yerleri cizdiriyor en sonda onlara agirlik veriyorum. Aksamda derslerin tekrarini yapip soru cozup gunu bitiriyorum.

Yeni konular

Yukarı