Dershanedeki kıza açılmalı mıyım?

Yazma. Yüz yüze konuş ve direkt açılma. Önce arkadaş ol onunla sohbet et sonra açıl. Boyunu ve kilonu söyler misin?
1.70 80 hocam dedigim Gibi yuzyuze ne soyleyecem ki zaten dershanede kimseyle muhabbetim yok yanina mi gidiyim Siniftan cikmiyor ki zaten.
Direkt söylemek yerine kendinizi hissettirin. İlerleyen süreçte bazı testler yapın. Örneğin: Şu kız da bana yürüdü falan gibi. Tepkisini ölçün ona göre bir şey oluşur kafanızda.
Tam anlamadım .

1.70 80 hocam dedigim gibi yuzyuze ne soyleyeceğim ki zaten dershanede kimseyle muhabbetim yok yanina mi gideyim siniftan cikmiyor ki zaten.

Tam anlamadım.

Demek istediğim şu eğer bu tür testlerde sert tepki veriyorsa ya da sizi önemsediğini gösteriyorsa olmuş demektir. Kastettiğim bu.

Şimdi ihtimalleri değerlendiriyorum. Pek muhabbetin olmadan pat diye açılırsan ret yersin yüksek ihtimalle. Eğer arkadaş olursanız ileriki dönemlerde açılırsan seni arkadaş olarak görüyorum diyebilir bunları aklında bulundur.

Şimdi ihtimalleri değerlendiriyorum. Pek muhabbetin olmadan pat diye açılırsan ret yersin yüksek ihtimalle. Eğer arkadaş olursanız ileriki dönemlerde açılırsan seni arkadaş olarak görüyorum diyebilir bunları aklında bulundur.
Anladim hocam .
Whatsapp dan ders notlari falan istiyorum dizi izliyormus ne izliyosun falan diye sormusdum . 3 hafta once Boyle basladi .
Baska yazacagim konu olmadigi icin.

Yeni konular

Geri
Yukarı