Derslerde not almak için kalem destekli tablet önerisi

bullseyed

Decapat
Daha fazla  
Derslerde not tutmak, PDF'ler üstünde oynamak gibi şeyler için tablet alacağım fakat bütçem 1500 civarı olduğu için iPad alamıyorum. Tavsiye edebileceğiniz 1500 TL civarında kalem desteği olan sıfır ya da 2. el tablet önerirseniz çok güzel olur.

Eğer bilgisayarın varsa grafik tabletlerden almak mantıklı olabilir. OneNote uygulamasıyla güzel iş yapıyorlar. Ben Wacom Intuos CTL-4100WL kullanıyorum.

Şu ince styluslardan kullanabilirim diyorsan 2. el iPad Air 2 bakabilirsin aslında. not alabilirsin, alıştıktan sonra çizim de yapabilirsin. Uzun süre 1. nesil ipad minide aynı şekilde çizim yapmıştım.

1500 liraya kadar kalem destekli tablet zor. İkinci el bulabilirsin ancak. Intel Core i5 3317U ve 4GB RAM ile oyun bile oynayabilirsin. Çift işletim sistemi yapılıp Android ve Windows 10 beraber kullanılabiliyor.
Sıfır Ayarında Ativ 700T 2si1 arada Pc - Samsung Ativ 700T sahibinden.com'da - 733825202
Bende de şu an casper n220 var ancak kalem desteklemiyor o yüzden başka bişey arıyor fakat bu destekliyorsa olabilir sağolun
Şu ince styluslardan kullanabilirim diyorsan 2. el iPad Air 2 bakabilirsin aslında. not alabilirsin, alıştıktan sonra çizim de yapabilirsin. Uzun süre 1. nesil ipad minide aynı şekilde çizim yapmıştım.
ince stylus derken tam olarak ne olduğunu anlamadım. Fotograf yada link atma imkanınız var mı ?

Bende de şu an casper n220 var ancak kalem desteklemiyor o yüzden başka bişey arıyor fakat bu destekliyorsa olabilir sağolun

ince stylus derken tam olarak ne olduğunu anlamadım. Fotograf yada link atma imkanınız var mı ?

promosyon tükenmez kalemlerden bahsediyorum ya. tepesi stylus olanlardan. her yerde bulabilirsin.

şu:
download.jpg

Notability de uzun süre aldım. İmkanlar kısıtlı olunca alınıyor malesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı