Dertleşelim

Hazır dolar tekrardan yükselmeye başlamış ve saat 2'yi geçmiş... Hadi o zaman ben başlıyorum. Hayatımda maddi manevi zorluklar yaşadığım, üzerimde çok fazla yorgunluk hissettiğim bir dönemdeyim. Ailemi mutlu görmek istiyorum ama göremiyorum. Sizde ne var ne yok?

Sınıfta kaldım bazı nedenlerden dolayı okula gitmedim muhabbet kuşumun ölmesi ve aile içi olaylar çok etkiledi seneye 10.sınıfı tekrar okuyacaz artık...

Hazır dolar tekrardan yükselmeye başlamış ve saat 2'yi geçmiş... Hadi o zaman ben başlıyorum. Hayatımda maddi manevi zorluklar yaşadığım, üzerimde çok fazla yorgunluk hissettiğim bir dönemdeyim. Ailemi mutlu görmek istiyorum ama göremiyorum. Sizde ne var ne yok?

Hayatımın en yoğun ayını geçiriyorum. Forumda, Discord'Da 1 dakika bile duramıyorum bazen. Hem denemeler, hem robotik yarışmaları, hem Teknofest, hem okul korosu üstüne bazı sebeplerden kaynaklı olarak fazladan soru çözümleri yüzünden doğum günümü bile kutlayamadığımı fark ettim. Umarım yakın zamanda rahatlarım.

Size sıradan gelebilir ama benim derdim adam gibi bir PC alabilmek.
Herşey çok pahalı. Can sıkıntısından bunalıma girdim.
2023'te Bu iktidara kim oy verecekse benim ağır hasmım'dır.
Şuan cnn'de Gökçek Mansur Yavaş'a sallıyor. Aklı sıra kendini kanıtlamaya çalışıyor.

Ben de Elektrikli Scooter almaya çalışıyordum zamanında. Bugün aklıma geldi bir fiyatlara bakayım dedim. 3000 Lira olan alet 10.000 TL olmuş 😢

Ben de Elektrikli Scooter almaya çalışıyordum zamanında. Bugün aklıma geldi bir fiyatlara bakayım dedim. 3000 Lira olan alet 10.000 TL olmuş 😢
Herşey daha da beter oluyor.
Bu durum aslında dua'nın kabul edilmesi için maddi imkanının olması gerektiğini eğer yoksa duanın hiçbir karşılığının olmadığını öğretti bir yandan.
Umarım scotterını alırsın.

Dolar ve Euro yükselmiş, websitem için para yetiştiremiyorum bu artışlardan dolayı. Eve Türk Telekom altyapı getirmiyor, kullandığımız altyapısız "internet" de kesilip durup sinir krizi geçirtmekten başka bir işe yaramıyor.

Sınavlar yaklaşmış, onun stresi var bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı