Dertleşelim

MelisÖz

Decipat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Herkes dertlerini yazarsa ve tavsiye verirse şu sıkıntılı yıllarda belki içimiz bir nebze olsun rahatlar diye düşünerek bu konuyu açtım. Benim derdim genel olarak 3 tane diyebilirim herkeste olabilecek dertler aslında;

• Gelecek kaygısı, üniversite bitince istediğim gibi iş bulabilecek miyim, bulurum ama mutlu olur muyum amacıma ulaşınca.
  • Can sıkıntısı.
  • İlişki işleri, zamana bıraktık 1 yıl kadar birbirimizi tanıyalım dedik sonucu çok merak ediyorum kafaya çok takıyorum.

Sizin dertleriniz nelerdir? Tartışalım :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Beytullah_0046

Picopat
Daha fazla  
Hocam bilgisayar alacağım ama fiyatlar uçuk o benim derdim.

Eski bilgisayarın varsa RAM, SSD falan tak bence. Canavar gibi olur. Tabii benim fikrim. Yoksa da inşallah alırsın ileride.

qRowLing

Picopat
Daha fazla  
-Yeni bilgisayar almak istiyorum fiyatlar çok olduğu için mecbur 2.el'e yöneliyorum.
-Uyuz kaşıntısı :( (6 aydır çekiyorum)
-Yalnızlık
-Aile baskısı.

Zalplex

Picopat
Daha fazla  
Herkes dertlerini yazarsa ve tavsiye verirse şu sıkıntılı yıllarda belki içimiz bir nebze olsun rahatlar diye düşünerek bu konuyu açtım. Benim derdim genel olarak 3 tane diyebilirim herkeste olabilecek dertler aslında;

• Gelecek kaygısı, üniversite bitince istediğim gibi iş bulabilecek miyim, bulurum ama mutlu olur muyum amacıma ulaşınca.
  • Can sıkıntısı.
  • İlişki işleri, zamana bıraktık 1 yıl kadar birbirimizi tanıyalım dedik sonucu çok merak ediyorum kafaya çok takıyorum.

Sizin dertleriniz nelerdir? Tartışalım :)

Yeni topladığım sistemde bitmek bilmeyen sorunlar kaynağını da bulamıyorum.

Yukarı