Dertleşelim

senugsa

Femtopat
Hocam benim düşüncelerim dert bile değil. Mesela örnek vereyim, benim VAC banlı bir Steam hesabım var. Yeni hesaba mı geçsem yoksa VAC banlı hesabı mı kullansam diye düşünüyorum falan. Çok saçma şeylere takılıyorum.
Böyle şeylere ehemmiyet vermemek gerekiyor..Herkesin aklına gelen şeylerdir bunlar ama bunları düşündükçe büyür gider,önemsemezsen küçülür.Tıpta adı okb olarak geçiyor.Tecrübeme ve araştırmalarıma dayanarak bunun ilacı böyledir.

Hiçbir zaman Avrupa/Amerika seviyesinde olamadık ki. (Türkiye olarak) Osmanlı değil.
Ne zaman batıyı modern ve gelişmiş olarak görmeye başladıysak gerileme dönemimiz o zaman başlamıştır.Çoğu matematik kavramı Türk,Müslüman ilim adamları tarafından bulunmuştur.Sonralarında isimleri değiştirilerek batıya mal edilmeye çalışılmıştır.

Son düzenleme:

Kleyn

Hectopat
Moderatör
Makaleler
5
Böyle şeylere ehemmiyet vermemek gerekiyor. Herkesin aklına gelen şeylerdir bunlar ama bunları düşündükçe büyür gider, önemsemezsen küçülür. Tıpta adı OKB olarak geçiyor. Tecrübeme ve araştırmalarıma dayanarak bunun ilacı böyledir.

Ne zaman batıyı modern ve gelişmiş olarak görmeye başladıysak gerileme dönemimiz o zaman başlamıştır. Çoğu matematik kavramı Türk, Müslüman ilim adamları tarafından bulunmuştur. Sonralarında isimleri değiştirilerek batıya mal edilmeye çalışılmıştır.

Haklısınız bu kısımdan düşünmedim.

Ester Hirsch

Hectopat
Yer
İsrail
Ne zaman batıyı modern ve gelişmiş olarak görmeye başladıysak gerileme dönemimiz o zaman başlamıştır.

Osmanlının gerileme dönemleri çeşitle nedenlerden dolayı olsa da yıkılışı araplaştığı için oldu.

Ne zaman batıyı modern ve gelişmiş olarak görmeye başladıysak gerileme dönemimiz o zaman başlamıştır.

Osmanlının gerileme dönemleri çeşitle nedenlerden dolayı olsa da yıkılışı araplaştığı için oldu.

Kahnar

Hectopat
Kulaklığım bozuldu, yeni kulaklık alacağım almak için 1-2 haftadır bekliyorum.

Ayak başparmağı tırnak batması ve başımın ağrıması.
Benimde ayak başparmağımda tırnak batması var uzun zamandır. Bi' hastaneye gitmiştik orda ki ruh hastası doktor 3000TL fiyatla ameliyat etmeye kalkıştı.

Yukarı