Despec bilişim kargo ücreti

Qwerty10

Decapat
Despec bilişim adlı bir firmada intenso SSD'imi garantiye verdim çalışan bayan bana kargo kodunu verdi. Sadece o kadar detay vermedi güzel ancak ben alıcı ödemeli yaptım sitelerine baktım alıcı ödemeli kargo almıyorlarmış. Ne kadar saçma bir şey hem bana böyle bir şey söylemiyorlar hem sitelerinde böyle yazıyor. Sonucu ne olur bilmiyorum SSD bir daha gelirse uğraşmak istemiyorum.

Kod ile birlikte gonderecekleri firmayi da soylemeleri lazim. 2 ay kadar once ben de ayni firmaya Jabra kulakligimi yollamistim garanti icin. Bana Yurtici kargo icin bir kod verdi, o kodu soyledigimde otomatik her sey sistemde cikti ben hicbir sey yapmadim. Ucreti de onlar karsiliyor zaten.

Kod ile birlikte gonderecekleri firmayi da soylemeleri lazim. 2 ay kadar once ben de ayni firmaya Jabra kulakligimi yollamistim garanti icin. Bana Yurtici kargo icin bir kod verdi, o kodu soyledigimde otomatik her sey sistemde cikti ben hicbir sey yapmadim. Ucreti de onlar karsiliyor zaten.
Eminmisin hocam bana sadece sordular alıcı ödemeli mi yoksa sen mi ödeyeceksin diye sana sordular mı ? Koskoca şirket böyle bir şey varsa alıcı ödemeli kargo diye bir seçenek sunmasınlar yani? Direkt parayı verelim

Yani siz dedinizmi alıcı ödemeli diye ?

Eminmisin hocam bana sadece sordular alıcı ödemeli mi yoksa sen mi ödeyeceksin diye sana sordular mı ? Koskoca şirket böyle bir şey varsa alıcı ödemeli kargo diye bir seçenek sunmasınlar yani? Direkt parayı verelim

Yani siz dedinizmi alıcı ödemeli diye ?

Bana sormadilar direkt Yurtici icin kod verdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı