Desteği kesilen NVIDIA ekran kartlarına nasıl yeni sürücü yüklenir ve ShadowPlay açılır?

O zaman en son onu kurabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1475833

En son bu sürümü kullanabiliyorsunuz.

Kabul et ve yükleye bastığımda yüklenmiyor.

Kabul et ve yükleye bastığımda yüklenmiyor.
tmm çözdüm

O zaman en son onu kurabilirsiniz.
resim_2022-08-06_003225176.png
Maalesef olmadı ne yapabilirim? @Yiğitt35 hocam aktif misiniz?

Son düzenleme:
GPU-Z ekran görüntüsü atabilir misiniz? Bir de Intel Driver Support Assistant'ı indirip Intel sürücüsünü güncellemeyi deneyin.

GPU-Z ekran görüntüsü atabilir misiniz? Bir de Intel Driver Support Assistant'ı indirip Intel sürücüsünü güncellemeyi deneyin.

Ekran kartının sürücüsünü DDU ile kaldırdım şu anda driver yüklemedim eski driveri yükleyip mi atayım yoksa direkmi. @Yiğitt35 hocam hemen kayboluyorsunuz ya😄

Son düzenleme:
Tekrar dediğimiz sürücüyü kurmaya çalışın bakalım. Yine olmazsa dediğim Intel sürücü programını indirin. GPU-z ekran görüntüsünü sürücüyü yükledikten sonra atın.

Hocam Intel dsa sisteminiz taranıyor diyor bir şey bulamadı kendim bulup indireyim mi? @Yiğitt35

Hocam buyurun.Eki Görüntüle 1475943
@Yiğitt35

Tamam hocam, o NVIDIA'nın sitesi aklımı karıştırmıştı 425'li sürücü verdiği için. Sizdeki kart Fermi mimarili olduğundan 391.35'ten yukarı sürüm kuramazsınız, sizdeki hata gibi kurucu program sistemde ekran kartını görmez daha yukarı sürümlerde. Yani başlıktaki sorunuza cevap olarak, maalesef kuramazsınız diyorum tekrar.

Fermi kartlarda donanım destekli video encode desteği yok. Kepler'den sonra geldi bu özellik. ShadowPlay çalışmayacaktır. OBS ile işlemciyi kullanıp video çekebilirsiniz veya Intel işlemciniz varsa QSV ile hızlandırmayı deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı