Desteklenmesi gereken Türk Oyunu

Makaleler
10
Yer
Kenya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600
B450M S2H V2
Apacer 8GB 3000MHz
XFX RX 570 4GB
Corsair Spec Delta RGB
Corsair VS550 (Beyaz etiketli)
Meslek
Öğrenci
Yakın zamanda 40 kişiye yakın bir ekip Angelic isimli oyunu yapmaya başladı. Oyunun Teaser'i bile gayet ilgi çekici, türü sevenler için bence paha biçilemez. Ancak bir sorunumuz var, bu arkadaşların paraları bitmiş. Bildiğiniz para yok adamlarda, kalmamış. Oyun mis gibi olacakken para olmadığından kötü olursa bu onların değil, biz Türk oyuncuların suçudur. Şu oyuna bir destek çıkalım yabancı forumlarda paylaşıp yabancıların da oyunu tanımasını sağlayalım. Parası olan bu adamlara destek de çıkabilir aşağıdaki videonun açıklamasında destek için link var. Videoyu da izleyin gayet güzel bir video. Oyun hakkında baya bilgi veriliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yalnız işin içinde kick starter projesi varsa temkinli davranıyorum. 50 euro kadar destek olurum en başta, gelecek dönemde iş ciddiye bindiğinde daha fazlasını da yaparım. Hatta proje bazlı iş yaptığım bir oyun firması bu konuda sorun çıkarmazsa modelleme/kaplamalarda ya da akışkan fiziklerinde yardımcı olabilirim. Bu son dediğimi zaman gösterecek artık. :)

Şu an için 2 mimarlık ve 1 oyun şirketiyle sözleşmelerim dolu, iş yükümü şimdilik stabil tutmaya çalışıyorum.

Not: 15 az geldi, sadaka gibi olmasın diye 50'ye çıkardım.

Geri
Yukarı