Desteklenmeyen cihazı Windows 11'e yükseltmek

animloss

Hectopat
Makaleler
2
Windows 11'e geçmek istiyorum fakat işlemcimin düşüklüğünden dolayı setup çalışmıyor ve yükseltme yapamıyorum. Bunun bir çaresi yok mu? ISO ile temiz kurulum yapmadan yükseltebileceğim bir yöntem yok mu?

Hocam eğer kurarsanız bazı özellikler kısıtlı oluyor yani 1. olan olay ise Valorant oynayamicaksin eğer oynuyorsan.

Niye hocam ofisteki iş arkadaşım Monster laptopunu Windows 11'e yükseltti ve hâlâ Valorant oynayabiliyor.

Eğer bypass ile yüklerseniz oynayamazsınız, Valorant Windows 11 de RPM 2.0 ve Secure Boot açmanızı istiyor.

Hocam burada her gün neredeyse bununla ilgili konu bile açılıyor VAN9001 gibi bir hata veriyor acaba bunun çözümü filanmi bulundu.

Hocam TPM 2.0 ve Secure Boot açacak çözülüyor Windows 11'de.

Eğer bypass ile yüklerseniz oynayamazsınız, Valorant Windows 11 de RPM 2.0 ve Secure Boot açmanızı istiyor.

Hocam TPM 2.0 ve secure hoot açacak çözülüyor Windows 11 de.

Hocam yani demek istediğim Valorant'in TPM2 isteğini filan bypass lama yöntemi filânmı çıktıda desteklenmeyen cihazlarda oynuyorlar.

Bildiğim kadarıyla işlem sonunda yükseltme değil temiz kurulum oluyor. Yükseltme seçeneği de mevcut mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyurun hocam.

Hocam yani demek istediğim Valorant'in TPM2 isteğini filan bypass lama yöntemi filânmı çıktıda desteklenmeyen cihazlarda oynuyorlar.
Bilmiyorum onu hocam.

Geri
Yukarı