Desteklenmeyen CPU'lu sisteme Windows 11 kurulursa ne olur?

Batumeisterr

Centipat
Daha fazla  
Windows 11 yüklemek istiyorum ama işlemcim 7. nesil bir i5 (yetersiz). Geri kalan gereksinimleri karşılıyorum yüklesem bir sorunla karşılaşır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir sorun olmaz. Microsoft'un saçma sapan sistem gereksinimlerini takmayınız. Bypass edip kurabilirsiniz Rufus otomatik yapıyor zaten sabitli konuda var. Güncellemede çatır çatır alıyor.

Toplu güncelleştirme gelmişti ya 11'e ondan bahsediyor olmalı.

HP laptop sahibiyim 7.nesil 7300HQ BIOS güncellemesi ile TPM desteği aktif oldu temiz kurulum ile sıkıntısız kullanıyorum ancak Intel driverin en son sürümünü kurman gerekli RAM kullanımında ciddi dalgalanma oluşturuyor yoksa ve kendi yazılımı güncel olanı kurmuyor manuel olarak tüm sürücüleri kurman gerekli. Bulabildiğim tüm sürücüleri kurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP laptop sahibiyim 7.nesil 7300HQ BIOS güncellemesi ile TPM desteği aktif oldu temiz kurulum ile sıkıntısız kullanıyorum ancak Intel driverin en son sürümünü kurman gerekli RAM kullanımında ciddi dalgalanma oluşturuyor yoksa ve kendi yazılımı güncel olanı kurmuyor manuel olarak tüm sürücüleri kurman gerekli. Bulabildiğim tüm sürücüleri kurdum.

Merhaba nasıl kurdunuz benik işlemcim de 6700HQ kurabilir miyim normal şekilde bütün özellikleri destekliyor işlemci hariç.

Geri
Yukarı