Desteklenmeyen sistemden Windows 11'e veri kaybetmeden geçmek mümkün mü?

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
RAM
DualChannel 16GB
Ekran kartı
Vega 8
Anakart
A320M-H
İşlemci
Amd Ryzen 3 2200G
Merhaba. Sistemim Windows 11 desteklemiyor. Geçmek için yeniden kurulum istiyor ama ben verilerimi kaybetmek istemiyorum. Var mıdır bir yönte mi?
Yedekleme yapacak bir cihazım yok.

Merhaba. Sistemim Windows 11 desteklemiyor. Geçmek için yeniden kurulum istiyor ama ben verilerimi kaybetmek istemiyorum. Var mıdır bir yönte mi?
Yedekleme yapacak bir cihazım yok.

Ben destekleyen sistemden geçtim Windows 11'e geçmeni şu anlık önermem. Sürekli yeni güncelleme geliyor çünkü bir sürü saçma sorunu var. Arayüze kanıp geçmeyin. Windows 10'a tekrar düşüreceğim.

Anlamadım desteklemiyorsa nasıl kurmayı düşünüyorsunuz acaba? Birde destekliyor gibi geldi bana direkt olarak Wİndows 11 yükleme yardımcısından veri kaybetmeden kurabilirsiniz.

Anlamadım desteklemiyorsa nasıl kurmayı düşünüyorsunuz acaba? Birde destekliyor gibi geldi bana direkt olarak Wİndows 11 yükleme yardımcısından veri kaybetmeden kurabilirsiniz.
Güncelleştirme olarak yüklenmiyor.
Windows 11 disk dosyasını indirip sıfır kurulum yapınca yükleniyor.
Ben destekleyen sistemden geçtim Windows 11'e geçmeni şu anlık önermem. Sürekli yeni güncelleme geliyor çünkü bir sürü saçma sorunu var. Arayüze kanıp geçmeyin. Windows 10'a tekrar düşüreceğim.
Ben 10'dan 11'e geçtim sevdim ama valorant tpm istiyor diye geri döndüm bende gayet akıcıydı şimdi 11'e geri dönmek istiyorum.

Sisteminiz için Windows 10 daha stabil ve hızlı olacaktır.
Ben görünüşe bakıyorum 11 de denedim gayet hızlıydı.

Desteklemedende kurulabiliyor TPM desteği yoksa vs.
Arkadaşın anakartında TPM desteği var ama.

Ben 10'dan 11'e geçtim sevdim ama valorant tpm istiyor diye geri döndüm bende gayet akıcıydı şimdi 11'e geri dönmek istiyorum.
Hocam anakartınız TPM destekliyor BIOS ayarlarından açarak VALORANT oynayabilirsiniz bir sorun çıkmaz.

Geri
Yukarı