Desteklenmeyen sistemlerde Windows 11 güncellemesi alınır mı?

Thomas Musk

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bilgisayarımın sadece CPU desteklenmiyor, Windows 11 ise Windows 10'dan bir tık hızlı olduğunu öğrendim, Sizce Windows 11 kurarsam Windows Update'den güncelleme alabilir miyim? Sadece boşa bir zaman mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem:
İşlemci: i7 6500U
1637498197193.png

Son düzenleme:
Rufus programı ile kurarsanız güncelleme alabilirsiniz. ISO dosyasını seçtikten sonra "no TPM no CPU" seçeneği seçili iken yazdırmalısınız.

Selam arkadaşlar, bilgisayarımın sadece CPU desteklenmiyor, Windows 11 ise Windows 10'dan bir tık hızlı olduğunu öğrendim, Sizce Windows 11 kurarsam Windows Update'den güncelleme alabilir miyim? Sadece boşa bir zaman mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem:
İşlemci: i7 6500U
Eki Görüntüle 1222010
Sıkıntı olmaz.

Selam arkadaşlar, bilgisayarımın sadece CPU desteklenmiyor, Windows 11 ise Windows 10'dan bir tık hızlı olduğunu öğrendim, sizce Windows 11 kurarsam Windows Update'den güncelleme alabilir miyim? Sadece boşa bir zaman mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem:
İşlemci: i7 6500u.
Eki Görüntüle 1222010

Bende bir ara hata oluştu ve Insider kısmından "Developer Kanalı" seçebildim. Rahatça kurup kullanabiliyorum ve developer güncellemelerini alabiliyorum. Sizde de bir sıkıntı çıkmaz yüksek ihtimallen.

Dosya Ekleri

• 1637499201695.png
    1637499201695.png
    149,7 KB · Görüntüleme: 31
  • resim_2021-11-21_155640.png
    resim_2021-11-21_155640.png
    374,9 KB · Görüntüleme: 32
Rufus programı ile kurarsanız güncelleme alabilirsiniz. ISO dosyasını seçtikten sonra "no TPM no CPU" seçeneği seçili iken yazdırmalısınız.
Aynı durum bende de mevcut, alamama ihtimalimiz var mı? Ben dosyaları saklayarak yükseltme seçeneği ile kurmaya çalışırken kurulum USB'si ile kurmama izin vermedi, sistem açıkken yapmamı söyledi ancak kurulama başlamadan hemen önce güncellemeleri alamayacaksınız ifadesi ile karşılaştım.

Aynı durum bende de mevcut, alamama ihtimalimiz var mı? Ben dosyaları saklayarak yükseltme seçeneği ile kurmaya çalışırken kurulum USB'si ile kurmama izin vermedi, sistem açıkken yapmamı söyledi ancak kurulama başlamadan hemen önce güncellemeleri alamayacaksınız ifadesi ile karşılaştım.

Bilemedim ki şimdi. Güncellemeleri alamayacaksınız yazıyorsa gelmez büyük ihtimal. Rufus ile yaptığınızda güncelleme gelmesi gerekiyordu.

Her türlü güncelleme almaktadır. Neyle kurarsanız kurun, ister Rufus ile gereksinimleri kaldırarak, ister install.wim dosyasını değiştirerek, ister kayıt defterinde değişiklik yaparak... Bunun gibi birçok yöntem var hepsi ile güncelleme alırsınız sorun olmaz. Kısaca ne şekilde kurarsanız kurun güncelleme alıyor.

Geri
Yukarı