Destiny 2 alınır mı?

Kapitan

Hectopat
Daha fazla  
Sizce Destiny 2 alınır mı? Tek başıma değil arkadaşlarımla birlikte almayı düşünüyoruz. Çoğu AAA oyuna sahibim. En son Destiny'yi PS 3'de oynamıştım hoşuma gitmişti. Bir de almak istersem Durmaplay üzerinden almayı düşünüyorum ya da Kinguin vb. Sizce güvenilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce Destiny 2 alınır mı? Tek başıma değil arkadaşlarımla birlikte almayı düşünüyoruz. Çoğu AAA oyuna sahibim. En son Destiny'yi PS 3'de oynamıştım hoşuma gitmişti. Bir de almak istersem Durmaplay üzerinden almayı düşünüyorum ya da Kinguin vb. Sizce güvenilirler mi?
Oyun hakkında yorum yapamam fakat kinguin ve durmaplay güvenilir sitelerdir.

Geçenlerde bu oyun hakkında bir video yapmışlardı. Dediklerine göre oyun P2W tarzına çeviriyorlar. Eğer böyleyse kesinlikle önermem. Zaten oyunu almak için bir ton para veriyorsunuz birde oyun için eşya satın almak içinde para istiyorlar. Para vermeden alabiliyorsunuz fakat baya uğraşmak ve zaman ayırmak lazım. Karşınızda parayı verip 10 dakikada yaptığı işi siz kaç saatte yapacaksınız. Şahsen tavsiye etmem.
Zaten böyle oyunların oynanmasını veya alınmasını da tavsiye etmiyorum. Nereden para kazansak diye uğraşıyorlar.

Kutulu 180 TL aldim daha elime geçmedi bugün siparişini verdim ben araştırdım biraz açıkçası bizim insanımız abartmayı seviyor oyunda illaki p2w olacak ancak o bildiğin p2w tarzı değil zamanı olmayanlar için bir nevi bas parayı 2 saat fazla uğraşma şeklinde olur öyle mmorpg oyunlarındaki gibi adam parayı bassın senin 1 haftada uğraştığını tek seferde alsın güldürme Allah'ı aşkına dediğim gibi adam 1 2 saat bilemedin 3 4 saat farmlıycağın metaryeli zaman harcamadan alabilecek bence bu güzel düşünülmüş bir olay herkes işsiz veya okumuyor genelde çalışan insanlar bu oyunu oynuyor ve o saatlerini harcamak yerine grinde denen sisteme parasını veriyor keyfine bakıyor çalışan için bu sözüm ancak çalışmayan okuyan zamanı gün içinde fazlaca kalan insan para vermeden rahat rahat kasabilir anlaycağın al hikâyesi oyna gör duyduğum kadarıyla pvp kısmında tabi ilk oyununda hem eşit versiyonu olan herkesin hemde normal gearli versiyonu varmış bunda büyük ihtimal vardır ben pvp adamı değilim ama olmazsa olmaz demem tabi pve eğer doyurucu ise gerisi boş şu an 180 TL düşmüş kutulu versiyonu sitelere al oyna bitir daha DLC çıkmadı bir sindir oyunu sonra season pass 100 tl verirsin piyasada ne oyunlara para vermiyoruz ki ben oyunu izledim çok güzel yapmışlar ben siparişini verdim gelsin bir oyun elden geçireyim eğer cumartesi sabah elime ulaşırsa tabi sonra tekrar yorum eklerim eğer hala almadıysanız

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı