Destiny 2 alınır mı?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Merhabalar. Sıkı bir Destiny oyuncusuyum. İlk oyunu halan daha PS4 üzerinden oynamaktayım. Fakat artık çoğunluk yeni oyuna geçti ve bende geçmek istiyorum ama kararsızım. İzlediğim kadarıyla ilk oyundaki ortamı orada bulamadım gibi. Hazır yeni DLC çıkıyorken alayım diyorum fakat bu kez PC üzerinden alacağım oyunu. Sizce alınır mı? İlk oyundaki gibi gerek Raidler gerek PVP modu eğlenceli mi?

Bedava iken ben de aldım ama bir yere kadar gelip senaryo ilerlemedi. Arena savaşı gibi bir maça girip duruyorum. Hoşlanmadım sildim.
DLC almak lazım ama onlarda pahalı ve emin olamadım.
Destiny hayranı olduğum için bu kadar abartmıyorum, PS4 üzerinden İlk 2 DLC'ye sahibim ve onlarla bile oyun inanılmaz eğlenceli bir hal almıştı. RAID'ler, strikeler ve Nightfallar. Eminim Forsaken ile de çok daha farklı olmuştur fakat artık sadece Forsaken'de yetmiyor, Forsaken+ Annual Pass alınmalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı