Çözüldü Destiny 2 Cross Save "you need to enable JavaScript to run this App" uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

goktugtavuk54

Hectopat
Yer
Sonsuz boşlukta herhangi bir yerde
Daha fazla  
Merhaba. Destiny oynuyordum ve Xbox'daki 3 DLC'li Destiny 2'yi gördüm, oynamak istedim. Bu yüzden sayfada arastıma yaptım ve Cross Save diye bir şey buldum. Evet ama sayfa JavaScript istiyor ve ben bunu yüklemek istemiyorum. Sizce bunu yaparsam Xbox Game Pass üzerinden Steam'deki karakterimle oynayabilir miyim?

resim_2021-10-23_111112.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende aynı sorunu yaşıyorum ve çözemedim çözüm bulursanız buraya yazar mısınız?

Buldum, merak etmeyin. Başka bir tarayıcıdan gireceksin, düzeliyor ama her tarayıcıda olmuyor. Ben AMD Radeon'dan yaptım. Simdi ise Xbox'ta oynuyorum. Steam'deki tarayıcı olmuyor, boşuna bakma.
Merhaba. Destiny oynuyordum ve Xbox'daki 3 DLC'li Destiny 2'yi gördüm, oynamak istedim. Bu yüzden sayfada arastıma yaptım ve cross Save diye bir şey buldum. Evet ama sayfa JavaScript istiyor ve ben bunu yüklemek istemiyorum. Sizce bunu yaparsam Xbox Game Pass üzerinden Steam'deki karakterimle oynayabilir miyim?

Eki Görüntüle 1196100

Buldum, merak etmeyin. Başka bir tarayıcıdan gireceksin, düzeliyor ama her tarayıcıda olmuyor. Ben AMD Radeon'dan yaptım. Simdi ise Xbox'ta oynuyorum. Steam'deki tarayıcı olmuyor, boşuna bakma.

Çözüm

Geri
Yukarı