Destiny 2 Kütüphanede Gözükmüyor

GamerPC2016

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Destiny 2 Steam kütüphanenizde bulunuyor yazıyor fakat oyun listemde yok. Battle.net'de kütüphanede vardı ben manuel aktarma yapmadım, Battle.net'de de gözükmüyor oyun nerede?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz olduğu için oyun listenizde olmaması normal değil mi? Başka bir ücretsiz oyunda deneyin aynı durum olacak. Battle.net şeysi hakkında bilgim yok.

Oyunu yükle dediniz mi?
Ücretsiz olduğu için oyun listenizde olmaması normal değil mi? Başka bir ücretsiz oyunda deneyin aynı durum olacak. Battle.net şeysi hakkında bilgim yok.
Önceden oynayıp daha sonra sildiğiniz oyun kütüphanenizde bulunuyor der ama çıkmaz.
Ekran Görüntüsü (146).png

'' Destiny 2 ücretsiz olarak PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir hale geldi. Bungie, Destiny 2 ana oyununu ve bazı ekstralarını tüm platformlarda ücretsiz hale getirdi. 3. yıl değişiklikleri devreye sokulan Destiny 2 ücretsiz sürümü New Light olarak anılıyor. Aynı zamanda Shadowkeep genişleme paketi de çıkışını yaptı. Tabii ki bu paket için 35 dolarlık ayrıca […] ''
Efendim evet oynaması ücretsiz olmuş ben ona dikkat etmedim yeni fark ettim haberi okuyunca değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı