Destroy Windows 10 Spying Programı Kullanılmalı mı?

Adı geçen program Windows Telemetry uygulamalarını silmek veya devre dışı bırakmak amacıyla kullanılır. Ayrıca program sayesinde Metro uygulamaları silebilir ve OneDrive hizmetini silebilirsiniz. Kullanmanızı önermem çünkü dikkatlice okunmanmadan kullanıldığı zaman ihtiyaç olan hizmetler bir daha çalıştırılamayabilir.

Gerek yok. Ücretsiz bir antivirüs programı ve CClener ile herşeyi halledebilirsiniz.
Siz programın ne işe yaradığını biliyormusunuz ? Dediklerinizle ne alakası var ? Antivirüs yada CCleaner telemetryi kapatabiliryor mu ? Hayır kapatmıyor. Telemetry bir örnekti sadece. Benim önerim kullanmayın Windowstan korunayım derken başka şirkete teslim oluyorsunuz.

Siz programın ne işe yaradığını biliyormusunuz ? Dediklerinizle ne alakası var ? Antivirüs yada CCleaner telemetryi kapatabiliryor mu ? Hayır kapatmıyor. Telemetry bir örnekti sadece. Benim önerim kullanmayın Windowstan korunayım derken başka şirkete teslim oluyorsunuz.
Şirket değil yalnız. Açık kaynak kodlu.

Kodlama bilgim olmadığı için soruyorum zaten, sinirlenmeyin :)
Hayır efendim sinirlenme felan yok. Siz dünya para verilip alınan sistemin sahibi Microsofta güvenmiyorsunuz ama gidip ücretsiz bir programa güveniyorsunuz. Youtube’da Windows 10 telemetry kapatma diye aratırsan çıkan ilk videoyu izle ordaki işlemleti yap telemetry %80 90 kapanıyor. Zaten %100 kapatabilecek bir programda yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı