Detroit Become Human 2.'si çıkacak mı?

BeratKubilay

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam öncelikle, dün gece Detroit'i ilk defa bitirdim. Sorum şu oyunun 2.si çıkacak mı ya da bir ek paket falan çıkarsa hangi süreyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce PC'de optimizasyonu düzeltsinler. Gül gibi oyunu PC'de oynayamıyoruz.

Hocam ben bilgisayarda 1660 süper i5 9400F le 60 kare hızı sabit oynadım çökme falan da olmadı.

Şu an 2. oyunu çıkarma planları yok sanırım ve muhtemelen 2. oyunu çıkmaz.

Bir tane Reddit etkinliğinde evrende işlenecek çok fazla konu ve karakter var demişlerdi aynı karakterler ve aynı senaryo olmasa da Detroit adında aynı evrende bir devam oyunu değil de farklı bir oyun çıkabilir diye düşünüyorum gül gibi evreni bir tane oyunla kapatmazlar bence işlenecek çok şey var çünkü.

Hocam ben bilgisayarda 1660 süper i5 9400F le 60 kare hızı sabit oynadım çökme falan da olmadı.

Bir tane Reddit etkinliğinde evrende işlenecek çok fazla konu ve karakter var demişlerdi aynı karakterler ve aynı senaryo olmasa da Detroit adında aynı evrende bir devam oyunu değil de farklı bir oyun çıkabilir diye düşünüyorum gül gibi evreni bir tane oyunla kapatmazlar bence işlenecek çok şey var çünkü.
Eğer Quantic Dream in önceki yaptığı yapımlara bakarsanız Beyond: Two Souls, Heavy Rain ve Fahrenheit gibi oyunlar film tadında ve gördüğünüz üzere herhangi bir devam oyunu yok. Bu yüzden bu oyun için DLC veya devam oyunu gelmesi çok düşük.

2.sini beklemek yerine oyunu farklı seçeneklerle tekrar bitirmeyi deneyebilirsin, malum oyunda 85 farklı son var. Geliştirici firma şu an farklı işler üzerinde çalışıyor ve Detroit için herhangi bir planları yok.

Şahsen ben Detroit Become Human geliştiricisi olsam Assassin's Creed Valhalla gibi bir çöpün bile Detroit gibi bir oyundan daha fazla puan aldığını görüp yeni bir Detroit yapmazdım. Belli ki oyuncular böyle destansı bir flowchartı hak etmiyorlar çünkü, emeğime yazık yani ne diye uğraşayım ki? Çünkü Detroit'in sadece flowchartı bile Assassin's Creed Valhalla'nın her şeyinden daha detaylı, daha üzerine uğraşılmış.

2.sini beklemek yerine oyunu farklı seçeneklerle tekrar bitirmeyi deneyebilirsin, malum oyunda 85 farklı son var. Geliştirici firma şu an farklı işler üzerinde çalışıyor ve Detroit için herhangi bir planları yok.

Şahsen ben Detroit Become Human geliştiricisi olsam Assassin's Creed Valhalla gibi bir çöpün bile Detroit gibi bir oyundan daha fazla puan aldığını görüp yeni bir Detroit yapmazdım. Belli ki oyuncular böyle destansı bir flowchartı hak etmiyorlar çünkü, emeğime yazık yani ne diye uğraşayım ki? Çünkü Detroit'in sadece flowchartı bile Assassin's Creed Valhalla'nın her şeyinden daha detaylı, daha üzerine uğraşılmış.

Aşırı haklı bir yorum yapmışsın vallahi.

Detroit: Become Human değil de örnek olarak Detroit: After human olarak, farklı bir konu ile veya bir öncekinden daha ileri bir zamanda farklı karakterler ile gelebilir ancak şimdiye kadar serinin devamın çalışmalarıyla ilgili bir duyuru olmadı. Ha, olursa bir mücize...

Bende bunu kast ediyorum yani devam oyunu değil fakat olayların daha öncesi ya da sonrası çoğunluk tarafından sevilen son esas alınarak, olayların sonrasını farklı karakterler üzerinden anlatırlar. Oyun içinde Markus'u ya da Connor'u görürüz gibi ya da kamski ile alakalı bir ek paket falan harika olurdu.

Geri
Yukarı