Oyun Detroit Become Human 65TL

Horizon Zero Dawn, GhostRunner, Control ve Beyond: Two Souls aldım. Ödemeden sonra kodlar anında ulaştı. Teşekkürler.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Detroit Become Human zamlandı ve 470TL. Etail sitesinde şu an 65 TL, defalarca alışveriş yaptım. Güvenilir, Steam key olarak veriyor. Genelde anında veriyorlar, ayrıca Horizon Zero Dawn, beyond Two Souls, Heavy Rain, Dead Cells ve Ghostrunner indirimde hepsi. Birbirinden güzel oyunlar ve gayet iyi indirimdeler.

Edit: Dead Cells ve Horizon Zero Dawn Steam'de hiç bu fiyatlara düşmedi ve Heavy Rain beyond two soulsda zam yemişti. 235TL bir daha 28TL'ye düşmesi imkansız.
Oyunu dün aldım epic games üzerinden. Steam'de 470 TL olan oyun orada 71 TL şuan. Steam kullanmaya takıntılı değilseniz ve sitelere güvenemezseniz oradan da alabilirsiniz.

Hocam ben Detroit'i tek oturuşta bitirmiştim şimdi firmanın diğer 2 oyununu oynamak istiyorum en çok hangisini önerirsiniz?
Aslında Detroit'i daha tam bitirmemişsiniz. Oyunun 85+ farklı sonu var.

Yeni mesajlar kısmında gözüksün diye yazıyorum. Almak isteyen kaçırmasın bu fırsatı çünkü bir daha bulunamayabilir. Steamde inanılmaz zamlı bu oyunlar.

Hocam Steam kullanmayı çok bilmiyorum, Steam'de birkaç oyunum var geneli ücretsiz olan oyunlardan. Steam Key ne demek oluyor kütüphaneme eklenmiyor mu oyuna girerken key mi girmemiz gerekiyor eski CD'li oyunlar gibi?

Hocam Steam kullanmayı çok bilmiyorum, Steam'de birkaç oyunum var geneli ücretsiz olan oyunlardan. Steam Key ne demek oluyor kütüphaneme eklenmiyor mu oyuna girerken key mi girmemiz gerekiyor eski CD'li oyunlar gibi?
Kütüphaneye oyun ekleyebiliyorsunuz bu anahtarlar sayesinde. Oyunu sanki almışsınız gibi kütüphaneye ekleniyor, ve oynuyorsunuz. Her girişte gerekmiyor.

Sanırım en düşük 70 lira seviyelerinde görüp almamıştım. Artık daha da aşağısına bulamam diyerek aldım, teşekkürler. Heavy Rain, Beyond Two Souls ve Detroid üçlemesini sonunda tamamladım. Hayırlısıyla oynayacak zamanı da bulursam belki ölmeden bitirebilirim 😅

Son düzenleme:

Geri
Yukarı