Detroit: Become Human alınır mı?

Vanga28

Decapat
Daha fazla  
Metro serisi bitmek uzere metrodan sonra oynayacak oyun arıyorum. AC Valhalla düşünüyordum indirime girmedi baska gözüme çarpan Detroit: Become Human var oynayan arkadaslarin gorusleri nedir zaman ayirmaya değer mi? Bir de bu oyunda sinamatikleri geçebiliyor muyuz yoksa metroda ki gibi zorunlu izliyor muyuz? Şu an Steam de 71 TL.

Sinematikleri geçecekseniz eğer almanıza hiç gerek yok. Oyun bol aksiyonlu bir oyun değil. Tadını çıkararak oynamanız gereken bir oyun. Beklentiniz aksiyon ve sinematiği geçmek ise almayın.

Ben aldım, uzun süredir merak ediyordum. Bu oyun değil, bildiğiniz interaktif film. Heavy Rain, Beyond gibi. Sinematikleri geçemezsiniz.

Yalnız hikaye inanılmaz iyi, özellikle Marcus karakterinin sahneleri beni benden aldı, 3 gündür yavaş yavaş ilerliyorum bitmesin diye... Oyun beklentisindeyseniz, kapı kolu çevirmekten başka bir şey yapmayacaksınız. Seçimlerle ilerleyen çoklu senaryo yönetiyorsunuz.

Arkadaşlar ben Beyond Two Souls çok sevdim bir günde bitirdim sizce Detroit Become Human almalı mıyım? Ama sistem korkutuyor.

Arkadaşlar ben Beyond Two Souls çok sevdim bir günde bitirdim sizce Detroit Become Human almalı mıyım? Ama sistem korkutuyor.
O oyunu sevdiyseniz, bunun hikayesi ondan kat kat iyi. Optimizasyonu sorunlu ama. En düşüğe de alsam, yükseğe de alsam drop yiyorum geçişlerde. Ama oynanıyor elbette. r3 1200 af + 1650

Geri
Yukarı