Detroit Become Human FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

İmmerisyon

Decapat
Öncelikle merhabalar ekran kartim RX 580 8 GB ve islemcim rzyen 3 2200G.
Ama oyun lag yüzünden oynanmıyor. Oyunun içinde işlemcim %99 -%100 kullanılıyor. Eğer sorun işlemciden kaynaklanıyorsa işlemci kullanımını nasıl azaltabilirim? (İşlemci overclocksuz 3.5 GHz)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben R3 1200 ile RX 580 kullanıyorum. Evet darboğaz var ama 20-30 FPS alması imkansız. Darboğazın etkisi çok düşük. Büyük ihtimal oyunları işlemcinin dahili ekran kartıyla çalıştırıyor.
Bu oyunu oynadınız mı? Ben i5 9400f ile demosunu oynadım işlemciyi çok fazla kullanıyor. Mesela RDR2 25-30 kullanırken bu oyunda 70-80'lerdeydi.

Oyun bozuk, oyunun işlemci kullanımları normalin çok üstünde. Ben düzeleceğini sanmam ama yine de çözünürlüğü yükseltmeyi ve çözünürlük ölçeğini %100 (belki daha üstü) yapmayı deneyin, bu işlem yükü ekran kartına yığmanı sağlayacaktır.

Ben R3 1200 ile RX 580 kullanıyorum. Evet darboğaz var ama 20-30 FPS alması imkansız. Darboğazın etkisi çok düşük. Büyük ihtimal oyunları işlemcinin dahili ekran kartıyla çalıştırıyor.
[/QUOTE
dahili ekran karti ayarini nasil değiştireceğimi biliyormusunuz ? overclock yaptım biraz kasma azaldı ama 40 fps civarı alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı