Detroit Become Human için PS4 alınır mı?

Sadece Detroit için paranıza yazık. Diğer exclusive oyunları da oynayacaksanız alınır. Şuan satmayı planlıyorum ben.

Detroit fanboyları doluşmuş, alınmaz. 3500 liralık bir deneyimi asla vermez. (PS4 fiyatlarını bilmiyorum, orta bir fiyat verdim)

Yok şahaser niteliğinde yok başyapıt geçin bunları. Hayır bir de bu oyun seçimli oyun izlesen de aynı zevki veriyor.

Detroit fanboyları doluşmuş, alınmaz. 3500 liralık bir deneyimi asla vermez. (PS4 fiyatlarını bilmiyorum, orta bir fiyat verdim)

Yok şahaser niteliğinde yok başyapıt geçin bunları. Hayır bir de bu oyun seçimli oyun izlesen de aynı zevki veriyor.
Adı üstünde seçimli oyun diyorsun, seçimleri sen yapmadığın sürece zevki var mı? Neredeyse tek amacı kararları vermek olan bir oyunda kararları başkası veriyorsa çok keyfi olacağını düşünmüyorum. Oyunu 2 kere bitirdim ve neredeyse tüm sonlarını gösteren oyunlar izledim, hepsini toplasan oynadığım ilk oyun kadar keyif vermedi
Başlık zaten açıklıyor, bu oyun çok hoşuma gitti oynamak istiyorum. Onun için PS4 alınır mı?(PC yükseltme veya alma yapamam)
Sadece bir oyun için alınmaz, eğer genel olarak ps4 oynamak istersen alınır. detroit kolay bitecek bir oyun. Bilgisayar özelliklerin pek iyi değilse de epic games hesabı bul birinden internet kafede 5-6 günde 200 lira falan harcayıp bitirirsin :)

Detroit Become Human da en çok yağmurda eve sığındığımız bölümü beğendim. bunun dışında I. A ve Ben robot filmlerinin birleşimi gibiydi. ben beğendim oyun güzeldi.

"Detroit: Become Human" için PS4 alınır mı? Alınır. Neden mi? Çünkü oyun film gibi abi, grafikler desen gerçek hayat; oyunun müzikleri zaten efsane, sesler ise (mesela arabanın kapısının kapanması) çok net(gerçekçi). Ayrıca oyunun +99 tane sonu var, yani bitirdin mi? Sıkma canını, tekrar tekrar oynayabilirsin. Burada gelip sadece Detroit için PS4 alınmaz diyenlere bakma. O PS4'de sadece o oyunu oynamayacağını ben de, sen de, onlar da iyi biliyor. Ayrıca "Beyond: Two Souls"a (bu oyunu Detroit ile birlikte kesinlikle almalısın) da bakmanı kesinlikle öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı