Detroit Become Human için PS4 alınır mı?

Hayır hocam bunu çıkarmadım, çıkardığım şey her sonun farklı bir hissinin olduğu ve her sonu her insanın beğenemeyeceğini çıkardım.
Sonlardansa insanların seçimleri yapıp sonuçları görmesi en zevkli olanı. Ben ilkl oynadğımda çok saçma şeyler olmasına rağmen tabii ki de en zevkli oynum ilk oynumdu örneğin.

Sadece o oyunu oynamayacak ki? Siz anlaşılan hiç yüksek kalite oyunlar oynamamışsınız...
Arkadaş'ın sorusu "Sadece" Detroit Become Human için PS4 alınır mı? Ben de diyorum ki "Tek bir oyuna 4000 lira vermek saçma" gayet basit değil mi? Kaliteli oyunları pekala oynadım, oyun bilgim yüksektir.

Son düzenleme:
Çünkü tek bir oyun için 4000 lira vermeyi komik buluyorum.

Tek bir oyun için olduğunu kim çıkardı peki? O PS4'de sadece Detroit yok, PS'a özel onlarca oyun (örneğin Uncharted serisi, @Emir M. hocam iyi bilir :)) da oynanabilir. Sen konu sahibinin öyle dediğine bakma, onlarca; yüzlerce oyun alınabilir.

Tek bir oyun için olduğunu kim çıkardı peki? O PS4'de sadece Detroit yok, PS'a özel onlarca oyun (örneğin Uncharted serisi, @Emir M. hocam iyi bilir :)) da oynanabilir. Sen konu sahibinin öyle dediğine bakma, onlarca; yüzlerce oyun alınabilir.
Hocam PS4 konusunda cahilmişim ve dışarıdan bilmeyen birisi gibi konuşuyormuşum gibi söylüyorsunuz bunları. Soru gayet net ve cevabım budur.

Hocam PS4 konusunda cahilmişim ve dışarıdan bilmeyen birisi gibi konuşuyormuşum gibi söylüyorsunuz bunları. Soru gayet net ve cevabım budur.

Cevabınıza saygım sonsuz ancak benim olması gereken mesajıma sanki espri yapmışım gibi ifade bırakırsanız, asıl siz sanki ben bilmiyormuşum gibi davranmış olursunuz.

Neyse, tartışmayacağım; iyi sosyaller.

Geri
Yukarı