Detroit: Become Human karakterlerinin hikayeleri ayrı ayrı oynanır mı?

gkhn98

Hectopat
Oyun ilk çıktığında tüm sonlarını izleyerek öğrenmiştim. Şimdi ise kendim oynasam mı diye düşünüp duruyorum, fakat Kara'nın hikayesini aşırı gereksiz ve sıkıcı buluyorum. Yeri geliyordu Kara'yı gördüğüm gibi ileriye sarıyordum, bir de kara ile oynamayı kaldıramam. Kara ve Alice'nin hikayesini oynamayıp sadece connor ve Markus'un hikayesini oynama gibi bir şans yok mu?

Son düzenleme:
oyun ilk çıktığında tüm sonlarını izleyerek öğrenmiştim. Şimdi ise kendim oynasam mı diye düşünüp duruyorum, fakat Kara'nın hikayesini aşırı gereksiz ve sıkıcı buluyorum. Yeri geliyordu Kara'yı gördüğüm gibi ileriye sarıyordum, bir de kara ile oynamayı kaldıramam. Kara ve Alice'nin hikayesini oynamayıp sadece connor ve Markus'un hikayesini oynama gibi bir şans yok mu?

Bu bir elma tohumu

Bu elma tohumunu ekiceksin , suluyacaksın ki yiyebilirsin

Sonra elmanın içinden kurt çıkınca elmayı yakıcaksın :D

Hayır yok, bitirdiğiniz bölümleri seçebiliyorsunuz sadece.

oyun ilk çıktığında tüm sonlarını izleyerek öğrenmiştim. Şimdi ise kendim oynasam mı diye düşünüp duruyorum, fakat Kara'nın hikayesini aşırı gereksiz ve sıkıcı buluyorum. Yeri geliyordu Kara'yı gördüğüm gibi ileriye sarıyordum, bir de kara ile oynamayı kaldıramam. Kara ve Alice'nin hikayesini oynamayıp sadece connor ve Markus'un hikayesini oynama gibi bir şans yok mu?
Maalesef öyle bir şansınız yok. Oyunun en başında evden kaçmak yerine Kara'yı öldürtürseniz hikâyesini en baştan sonlandırabilirsiniz. Böylece oyunun geri kalanında Markus ve Connor ile oynarsınız.

Kara'yı öldürürseniz oynamazsınız bir nevi biraz oynamanız gerekiyor Connor'dan kaçma sekansında araba çarptırırsanız ölüyor bir daha oynamıyorsunuz.

Kara'yı öldürürseniz oynamazsınız bir nevi biraz oynamanız gerekiyor Connor'dan kaçma sekansında araba çarptırırsanız ölüyor bir daha oynamıyorsunuz.
Hocam o kısım biraz daha ileri ve o kısıma gelmek için spesifik seçim gerekiyordu diye hatırlıyorum. Evden çıkmadan hallederse daha rahat olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı