Detroit: Become Human neden bu kadar övülüyor?

Vanga28

Picopat
Daha fazla  
Sizce nedir Detroit'i farklı kılıp bu kadar övülmesinin sebebi?
Gerek burada gerek arkadaş çevremde inanılmaz bir sevgi var bu oyuna ve arkadaşlarım birden fazla bitirdiklerini söylüyor. Hikayeli oyunları seviyorum ama videolara bakınca sanki çok durağan geçiyor, o yüzden baslamaya cesaret edemiyorum. Hiç aksiyon yok gibi.

PontiffSulyvahn

Hectopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Meslek
Web Yazılım
Bu tür içinde en detaylı yollara sahip ve gerçekten sen yönetiyormuşsun gibi bir izlenim veriyor. Mesela ben bu türde en sevdiğim oyunlar Life is Strange 1 ve TWD Telltale serileri ama onlarda o kadar özgürlük yok. Detroit’in sağladığı özgürlük bir çok RPG oyununda bile yok. Tabii bu oyunları oynayabilmek için türü sevmek lazım. Grim Fandango gibi oyunlarla büyüyen nesil bu oyunların kıymetini biliyor.

Cihen

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel i5-11400F
GPU: PNY GeForce RTX 3060
Anakart: ASUS PRIME H510M-E
RAM: PNY 8GB XLR8x2 3200MHz DDR4 RAM
Kasa: POWER BOOST X58RGB
PSU: High Power 750W 80+ Gold Performance
SSD: Kioxia Exceria NVMe M2 500GB
Klavye: Hadron G502
Fare: Bloody A90
Kulaklık: Bloody G580
Telefon: Xiaomi Redmi Note 9
Seçimli oyunların kralı, güzel bir hikayesi var, istediğiniz gibi yönlendiriyorsunuz oyunu.

friskybith

Picopat
Daha fazla  
Sizce nedir Detroit'i farklı kılıp bu kadar övülmesinin sebebi?
Gerek burada gerek arkadaş çevremde inanılmaz bir sevgi var bu oyuna ve arkadaşlarım birden fazla bitirdiklerini söylüyor. Hikayeli oyunları seviyorum ama videolara bakınca sanki çok durağan geçiyor, o yüzden baslamaya cesaret edemiyorum. Hiç aksiyon yok gibi.
Her karakter cok başarılı işlenmiş sanki bir oyun degil de dizi veya film gibi hissettiriyor olay örgüsü hikayesi olsun grafikler olsun karar ve sonuçlarına katlan mekanizmasi olsun harika bir oyun bence.

Ömerrrrrr

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Oyunu 3 arkadaş oynadık. Üçümüz de sanki bambaşka oyunlar oynamışız. Bu bile övmek için yeterli bir sebep. Benim senaryomda Marcus (aynı zamanda technopat profilim olur kendisi) o kadar güzel bir lider haline gelmişti ki istemediğim bir sonla bitince 21 yaşında pc başında oturup ağlamıştım. İnanılmaz etkileyici bir hikayesi var

Yeni konular

Yukarı