Detroit: Become Human PC'ye Çıkıyor

Önerilen sistem olarak 16 GB RAM falan istiyor. Umarım alanlar mağdur olmaz. Başladık bakalım indirmeye. Bu kadar yüksek boyut beklemiyordum :) 52 GB biraz fazla olmuş.

1 kere bile videosunu izlemediğim için heyecan var. 0 spoiler ile buralara kadar geldim :)

Ben de satın aldım fakat almadan önce oyunu defalarca internetten izlemiştim. Oyunu izlediğim için oynarken keyif alır mıyım bilmiyorum.

Önerilen sistem olarak 16 GB RAM falan istiyor. Umarım alanlar mağdur olmaz. Başladık bakalım indirmeye. Bu kadar yüksek boyut beklemiyordum :) 52 GB biraz fazla olmuş.

1 kere bile videosunu izlemediğim için heyecan var. 0 spoiler ile buralara kadar geldim :)
Yalnız değilmişim. 8 GB ile de çalışır herhalde orta ayarlarda falan. :)

Sistemim önerilen ayarları karşılıyor neredeyse. RX 570 ile ucundan kaçıyor. Optimizasyon sorunu yoktur umarım. Uzun zamandır ben bekliyordum. Biraz da oyun beni beklesin. Tam da bilgisayardan uzak zamanıma denk geldi çıkışı. :D
Yalnız değilmişim. 8 GB ile de çalışır herhalde orta ayarlarda falan. :)

Optimizasyon olarak çok çok iyi olmasını beklemiyorum. Umarım rahat rahat oynarsınız. Bir şekilde custom ayarlar ile oynanır bence.

Oyun indi ve oynadım biraz. Sistemim kötü olmasına rağmen güzel bir deneyim sunuyor şuan için bir şikayetim yok. Şu RAM'lerin 16 GB olması ilk defa işe yaradı. Aldığımdan beri 8 GB'ın üzerine çıkmıyordu bu oyun sayesinde iki RAM'in de çalıştığını doğruladım :D

FPS kilidi kaldırılmıyor mu? Ve otomatik olarak Vulkan'da çalışıyor, DX12 seçemedim. Pek fazla ayar yok sanırım.

Sanırım optimizasyon sorunu var. 1660Tİ ile yüksek ayarlar da drop kasma oldu. Daha sonra orta ayarlara aldım yine aynı olay oldu. Düzelenene kadar yine rafta kalıcak gibi duruyor.
İndirdim ama oynayamıyorum optimizasyondan değil. Oyun AMD'nin yeni çıkan 19.12.2'yi yükle diyor. Uyarı penceresi çıkartarak. Oyunu oynarken de aynısını yapıyor. Uyarı penceresini kapatmak için çıktıktan sonra oyuna geri dönemiyorsun. Oyun siyah ekran veriyor. Hadi tamam sorunlu sürücüyü yükleyelim. Sürücüyü yükledim. Bu sefer ne oldu. Aşağıdaki resimdeki hatayı verdi. Resmen AMD'nin yüzünden oyunu oynayamıyorum. Tahmin ediyorsunuzdur bir daha ki ekran kartım, daha doğrusu bir daha ki sistemim AMD olmayacak. Yetti artık.

Ekran Alıntısı.JPG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı