Detroit Become Human takılıyor

BAyeek

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Epic Games indirimlerinden Detroit Become Human aldım ve oyunu açıyorum, 5 dk. oynuyorum, oyun takılıyor ve ve geri gelmiyor. Bu sorunları yaşayan olmuş ama ben çözemedim. Yardımcı olabilecek var mı? Bu aralar Epic'ten ne alsam bir hatalı çıkıyor. Sinirlerim bozuldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz nedir acaba? Belki de sisteminiz oyunu kaldıracak kadar güçlü değildir.

Merhabalar, ben Epic Games indirimlerinden Detroit Become Human aldım ve oyunu açıyorum, 5 dk. Oynuyorum, oyun takılıyor ve ve geri gelmiyor. Bu sorunları yaşayan olmuş ama ben çözemedim. Yardımcı olabilecek var mı? Bu aralar Epic'ten ne alsam bir hatalı çıkıyor. Sinirlerim bozuldu.

Merhaba hangi ekran kartını kullanıyorsunuz?

Aynı problemi ben de yaşıyorum arkadaşlar. Ben de Epic Games üzerinden aldım. Oyun bir noktada donuyor ve ekrana uyarı çıkartmasa da görev yöneticisinde yanıt vermiyor olarak görünüyor. Oyunu dosya konumundan yönetici olarak çalıştırmayı, silip tekrar yüklemeyi, defalarca doğrulamayı denedim hiçbir faydası yok; maksimum 15 dakika sonra donup kalıyor. Sistemim i7 10750h, 16 GB RAM, GTX 1650 Ti. Tüm sürücülerim ve Windows 10'um da güncel. Oyun kolu ile oynuyorum. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim, oyunu oynamak çok istiyordum bütün hevesim kaçtı.

Son düzenleme:
Aynı problemi ben de yaşıyorum arkadaşlar. Ben de Epic Games üzerinden aldım. Oyun bir noktada donuyor ve ekrana uyarı çıkartmasa da görev yöneticisinde yanıt vermiyor olarak görünüyor. Oyunu dosya konumundan yönetici olarak çalıştırmayı, silip tekrar yüklemeyi, defalarca doğrulamayı denedim hiçbir faydası yok; maksimum 15 dakika sonra donup kalıyor. Sistemim i7 10750H, 16 GB RAM, GTX 1650 Ti. Tüm sürücülerim ve Windows 10'um da güncel. Oyun kolu ile oynuyorum. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim, oyunu oynamak çok istiyordum bütün hevesim kaçtı.

Hocam çözdünüz mü? Ben de almayı düşünüyorum da, ona göre karar vereceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı