Detroit Become Human Vulkan 1.1 Support hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

JagermaNN

Hectopat
Merhaba. Ben Detroit Become Human indirdim de ilk başta Vulkan hatası verdi. Onu yaptım. Sonra Vulkan 1.1 Support hatası geldi. Nasıl yapacağım ben bunu?

Hata bu

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    25,9 KB · Görüntüleme: 341
Oyunun ekran kartı Vram'leri konusunda sorunu vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ultra ayarlarda kasmadan oynasam da çökme sorunu oluyordu. High'a çekince düzelmişti. Yani diğer oyunlar gibi önerilen ayarları aşınca da oynamaya devam etme durumu işlememişti bu oyunda. Ayar düşürmeyi deneyin.

Edit: Oyuna hiç giriş yapamadığınızı söylemişsiniz. Hatayı araştırıp güncelleyeceğim.

Edit 2: Çözüm olarak klasik ekran kartı sürücüsü kaldırıp yeniden kurma, oyun dosyalarını doğrulama öneriliyor. Ayrıca aygıt yöneticisinden -varsa- entegre grafik kartını devre dışı bırakıp ana GPU ile oyunu çalıştırma yönteminden bahsedilmiş. Bir deneyin isterseniz.

Aynı sorunu alıp, ekran kartını son sürüme güncelledikten sonra düzeldiğini söyleyenler vardı. Ekran kartını güncel değilse güncelleyin, ayrıca oyununuz orijinal mi?
Ekran kartınız nedir?
amd 6850 1 gb 256 bit kötü ama kasa kasa oynicam eskiden almıştık
Aynı sorunu alıp, ekran kartını son sürüme güncelledikten sonra düzeldiğini söyleyenler vardı. Ekran kartını güncel değilse güncelleyin, ayrıca oyununuz orijinal mi?
değil bi de güncellenmiyo güncelliyom hata veriyo

Yeni konular

Geri
Yukarı