Çözüldü Detroit: Become human yanıt vermiyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
TECHNOPAT-TWO WIN
GPU: ASUS Radeon RX 6750 XT DUAL OC 12GB
RAM: CORSAIR 16GB Vengeance RGB PRO SL Siyah 3200MHz CL16 DDR4
CPU: Intel Core i5 12400F 4.40GHz
Anakart: ASUS PRIME H610M-A 3200MHz mATX
SSD: Kingston 1TB SKC3000S Gen4x4 NVMe M.2
SSD 2: Samsung 970 Evo Gen3x4 NVMe M.2
Arkadaşlar oyun öncelikle Epic Games üzerinden aldım yani orijinal oyun. Bugün yükledim ve açtım. Açtığım gibi ilk siyah ekran hemen arkasından beyaz bir ekran gelerek "yanıt vermiyor" hatasını almaktayım. Dosya doğrulaması denedim, ekran kartının güncellemelerini yaptım hiçbir şekilde fayda etmedi. Çözüm yolunu bilen var mı?

1603559763481.png

Sistemim:

Acer Aspire E5-576G-50GL laptop.

Intel i5 8250U 1.6GHz işlemci.
8 GB RAM.
NVIDIA MX150 2 GB ekran kartı.

Çözüm
Merhaba, hatanın sebebi ekran kartı Driver'ı nedeniyle oluyormuş. Çözümü çok basit, NVIDIA ekran kartı sürücüsünü güncelleyin.
Win64-Shipping DLL'ini silip bir daha doğrulatır mısınız?
1603562750561.png

Sildiğimde 5.44MB dosya indirdi fakat oyunu açtığımda değişen bir şey yok. Sorun devam ediyor. 🥺
Bilgisi olan yok mu?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 713537

Sildiğimde 5.44MB dosya indirdi fakat oyunu açtığımda değişen bir şey yok. Sorun devam ediyor. 🥺
Bilgisi olan yok mu?
Dostum sorun ne durumda girebildim mi oyuna ben de aynı dertten muzdaribim:(
Eki Görüntüle 713537

Bilgisi olan yok mu?

Maalesef ki hala devam ediyor. Sil yükle yaptım yine olmadı. Sanırım oynamak nasip olmayacak. Yakında format atacağım, o zaman da olmazsa nasip değilmiş. Sorunun çözümünü kimse bilmiyor nedense. Epic Games'ten aldığıma pişman oldum. Keşke Steam'de çıkmasını bekleyip Steam'den alsaymışım diyorum.

Arkadaşlar oyun öncelikle Epic Games üzerinden aldım yani orijinal oyun. Bugün yükledim ve açtım. Açtığım gibi ilk siyah ekran hemen arkasından beyaz bir ekran gelerek "yanıt vermiyor" hatasını almaktayım. Dosya doğrulaması denedim, ekran kartının güncellemelerini yaptım hiçbir şekilde fayda etmedi. Çözüm yolunu bilen var mı?

Eki Görüntüle 713460

Sistemim:

Acer Aspire E5-576G-50GL laptop.

Intel i5 8250U 1.6GHz işlemci.
8 GB RAM.
NVIDIA MX150 2 GB ekran kartı.

Merhaba. Ben de daha güncel bir driver olmasına rağmen ekran kartımı NVIDIA'nın sitesinden 456.02 driverını kurduktan sonra hatam düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, hatanın sebebi ekran kartı Driver'ı nedeniyle oluyormuş. Çözümü çok basit, NVIDIA ekran kartı sürücüsünü güncelleyin.

Çözüm
Oyunu epic üzerinden satın almıştım, ekran kartı sürücüm güncel olmasına rağmen bu hatayı alıyorum,5 saat oynadım bir hata yoktu cyberpunk için gelen sürücü güncellemesinden sonra almaya başladım bu hatayı..

Oyunu Epic üzerinden satın almıştım, ekran kartı sürücüm güncel olmasına rağmen bu hatayı alıyorum, 5 saat oynadım bir hata yoktu Cyberpunk için gelen sürücü güncellemesinden sonra almaya başladım bu hatayı.

O zaman eski sürümü yüklemeyi dene. Driver kaynaklı bir sorun maalesef.

Ben geforce experience ı sildim ve 446.14 nvidia driverını yükledim. Sorunum çözüldü. Driverı güncelleyin demişsiniz fakat en güncel olanı şu an 460.89. Fakat onda da crash alıyorum. Güncellemek sorunu çözmüyor malesef eski sürücüyü yüklememiz lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı